Ana Sayfa / Manşet / Metrobüs’te hemşireden şırıngalı saldırı

Metrobüs’te hemşireden şırıngalı saldırı

İstanbul’da en yoğun toplu taşıma aracı olan metrobüste ilginç saldırı haberleri gelmeye devam ediyor. Taciz olaylarının arttığı metrosbüste şimdi de şırıngalı hemşire saldırısı yaşandı. Düşünün yanınızda oturan bir kadın çıkarıp bir anda size şırınga batırıyor. ya o şırıngada hastalık varsa.

Hemşire metrobüste şırıngalı saldırıda bulundu. İstanbul’da metrobüslerde ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. İstanbul’da metrobüste Ercan P., hemşire olduğu belirtilen Semra H.’nin şırıngalı saldırısına uğradığını belirtti. İğnede, hastalık olup olmadığının araştırılmasını isteyen genç adamın şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

ŞIRINGADA HASTALIK MI VARDI?
Sabah’tan Dilek Yaman’ın haberine göre; Mecidiyeköy durağında metrobüse binen Ercan P.’nin yanına birkaç durak sonra Semra H. isimli kadın oturdu. İddialara göre Semra H. bir süre sonra Ercan P.’yi itekledi. Tartışma çıkması üzerine Semra H. çantasında bir anda şırınga çıkardığı ve Ercan P.’nin bacağına sapladı.

Neye uğradığını şaşıran Ercan P., iğneyi çıkarıp durumu Edirnekapı durağında bulunan sivil polislere bildirdi. İkili daha sonra Eyüp Polis Merkezi’ne gönderildi. Semra H. ifadesinde özel bir hastanede çalıştığını söyledi.

İneceği durak yaklaştığı için çantasında sigara aradığını, Ercan P.’nin sürekli hareket etmesine sinirlendiği için çantadaki şırıngayı batırdığını dile getirdi. Olayın ardından hastaneye başvuran Ercan P. ise şırıngadan kendisine herhangi bir hastalık bulaşmadığının tespit edilmesini istedi. Ercan P.’nin ihbarı üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

İlginizi Çekebilir

EURO 2024 finali izle

İspanya-İngiltere final maçı canlı yayını ve saati. Euro 2024 finali izle bu akşam kanalı ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting