Ana Sayfa / Sağlık / Michael Schumacher öldü mü (Son durumu)

Michael Schumacher öldü mü (Son durumu)

Efsane Alman F1 pilotu Michael Schumacher’in son durumu ve öldüğü yönündeki iddialar gündemde. Kayak yaparken başını çarpan ve komaya giren Formula 1 pilot Michael Schumacher 3 yıldır komada yaşam savaşı veriyor, bitkisel  hayattan çıkamadı. Michael Schumacher için son haberlere göre durumu ailesi tarafından kamuoyundan saklanıyor. 

SCHUMACHER SAĞLIK DURUMU NASIL, SON BİLGİLER NE SORUSU. 2 yıldır rehabilitasyonuna devam edilen Alman pilot Michael Schumacher’in eski menajeri “İnsanlara yalan söylüyorlar. Artık hayranlarına gerçekleri söylemenin zamanı geldi.” dedi.
Fransız Alpleri’nde Aralık 2013’te geçirdiği kayak kazası sonucu ağır yaralanan ve iki yılı aşkın süredir bitkisel hayatta rehabilitasyon sürecini geçiren efsane pilotun sağlık durumu hakkında her gün yeni bir haber geliyor.

Skorer’in haberine göre; son olarak sağlık durumu merak konusu olan Michael Schumacher ile ilgili eski menajerinden sert açıklamalar geldi. Alman haftalık magazin dergisi Bunte’ye konuşan Willi Weber, efsane pilotun ailesi ve mevcut menajerini, kamuoyuna yalan söylemekle itham etti.

“DOĞRULARI ANLATIN”

Schumacher ailesinin efsane pilotun sağlık durumuyla ilgili yanlış bilgiler verdiğini belirten Weber, ‘Hayranlarına doğruları anlatmanın zamanı geldi’ dedi.

Fransa Alpleri’nde geçirdiği kazanın ardından komaya giren, ardından ameliyat süreci ve rehabilitasyon aşamasına karşın eski sağlığına kavuşamayan Schumacher, Cenevre Golü kenarındaki villasında 15 kişilik sağlık ekibi gözetiminde üç yıldır bir sır olmaya devam ediyor.

“MENAJERİNİN YAKLAŞIMI DOĞRU DEĞİL”

Michael Schumacher’in pistlerde fırtına gibi estiği dönemlerde menajerliğini yapan Weber, efsane pilotun şimdiki menajeri Sabine Kehm’in, “Michael’in sağlığı kamusal bir konu değil” diyerek gelişmeleri saklama gerekçesini eleştirdi ve bu yaklaşımın doğru olmadığını savundu.

“TAVSİYELERİMİ DİNLEMİYORLAR”

Willi Weber şunları söyledi: “Schumacher ailesi gerçekleri anlatmıyor. Bir duvar çekmişler ve benim tavsiyelerimi de dinlemiyorlar. Bence artık hayranlarına gerçekleri söylemenin zamanı geldi. Her şeye karşın umudu kaybetmemek gerek. Evde telefon çaldığında Schumi’nin aradığını düşünüyor, bana ‘nasılsın?’ diyeceğini hayal ediyorum” (Hürriyet)

İlginizi Çekebilir

Hastane onaylı randevu nasıl?

Onaylı hastane randevusu ne nasıl alını? MHRS onaylı randevu. Hastaneler onaylı randevu sistemi nasıl çalışıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting