Ana Sayfa / Kadınca / Murat Karabova ile Seda Sayan ayrılığı

Murat Karabova ile Seda Sayan ayrılığı

Murat Karabova kaç yaşında, neci ve kiminle birlikte soruları magazin dünyasının önemli haberlerinden biriydi. Seda Sayan, yeni aşkı Murat Karabova’dan ayrıldığını açıkladı. Karabova da sosyal medyadan ayrılığı doğruladı. Seda Sayan (55) galerici sevgilisi Murat Karabova’dan (46) ayrıldı. Seda Sayan’ın Murat Karabova’dan ayrılmasının nedeni olarak da etrafındakilerin ‘o adama dikkat et!’ diye yaptığı uyarı gösteriliyor.

MURAT KARABOVA İLE SEDA SAYAN İLİŞKİSİ ÇIKAN HABERLER YÜZÜNDEN BİTTİ İDDİASI

Magazin haberleri sıradan vatandaşların ilgisini çekiyor ve ünlülerin aşk hayatı gündem haberlerinden daha fazla okunuyor. Örnek mi, Murat Karabova ile Seda Sayan ilişkisi. Medya, belki de mutlu bir evlilikle sonuçlanacak bir ilişkiyi dedikodular üzerinden yıprattı ve bitirdi adeta. Seda Sayan 6 yıl aşk yaşadığı Erhan Çelik’ten 7 ay önce ayrılmıştı. Ağustos’ta da iş adamı Murat Karabova ile aşk yaşamaya başlamıştı. Seda Sayan’ın Murat Karabova’dan ayrılmasının nedeni olarak da etrafındakilerin ‘o adama dikkat et!’ diye yaptığı uyarı gösteriliyor.

SEDA SAYAN İLE MURAT KARABOVA NE KADAR ÇIKTI

Bu uyarının yapılmasının nedeni ise geçen günlerde çok ağır bir gribal enfeksiyon geçiren Murat Karabova’ya iki çocuğunun annesi ve hemşire olan eski eşi Aslı Sarıpınar’ın baktığı ve ikilinin yeniden bir araya gelmesinin iddia edilmesi.

Murat Karabova ise bu iddialara Instagram hesabından bir paylaşım yaparak cevap verdi. Ayrıldıklarını doğrulayan Karabova şunları yazdı: Basında çıkan yalan yanlış hayal ürünü haberlerden bıktım usandım, eski eşimi ve çocuklarımı görmemi ne hale getiren bazı yayın kuruluşlarını Allah’a havale ediyorum, Seda hanımla ayrılmamın ne eski eşimle, bir alakası vardır. Ne de böyle saçma sapan bir şeylerle, eski eşime döndüğümde yalandır: Kaldığım yeri de hemen hemen herkes biliyor. Sahte hesaptan yapılan bir saldırıyı bile ne hale getirdiler. Seda hanıma bel altı vurmanıza da izin vermeyeceğimi buradan bildiririm. Saçma sapan haberlerle Seda hanıma saldırmanızı da anlamış değilim. Haberlerin hepsi yalan ve iftiradan ötesi değildir.

İlginizi Çekebilir

Yeni konut düzenlemesi

Konut yeni düzenleme Mehmet Şimşek duyurdu. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kentsel dönüşümün finansmanıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting