Ana Sayfa / İlginç / Nagihan Hakan gerilimi (Survivor 2018)

Nagihan Hakan gerilimi (Survivor 2018)

Survivor 2018 Nagihan Karadere ile hakan Hatipoğlu gerilimi ve savaşı başladı. Survivor 2018 gönüllüler takımına geçen Nagihan Karadere, takım içinde büyük huzursuzluk çıkarmaya başladı.  Survivor 2018’in 31 Mart Cumartesi günü ekrana gelecek olan 38. bölümün fragmanı yayınlandı. Survivor’ın yeni bölümünde Gönüllüler takımından Hakan Hatipoğlu ile Nagihan arasında savaş başlıyor! Hakan Hatipoğlu’nun, ‘Nagihan buraya geldikten sonra huzur azaldı. Nagihan bana kılıç çekerse benimle savaşamaz. Bu imkansız’ sözleri dikkat çekiyor. Nagihan ise, ‘Hakan için artık çizgimi çekiyorum’ ifadelerini kullanıyor.

Survivor 2018 TV 8 Cumartesi 31 Mart yayını ve Hakan Hatipoğlu ile Nagihan Karadere gerilimi. Survivor 2018 gönüllülerde Nagihan Karadere rahatsızlığı ortaya çıktı. Funda ve Hakan Hatipoğlu, kendini takımdan üstün gören Nagihan’a tavır koymaya başladı. Survior 2018’in 31 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümüne Gönüllüler takımındaki Hakan ile Nagihan arasındaki gerilim damga vuracak. Gönüllüler takımında artık iyice belirgin olmaya başlayan gruplaşmalarla birlikte Nagihan ve Hakan arasında da ipler gerildi.

‘BENİMLE SAVAŞMASI İMKANSIZ’
Yeni bölümde Hakan Hatipoğlu Nagihan için ilginç sözler sarf ediyor. Nagihan’ın All Star’dan Gönüllüler’e gelmesinin ardından adalarında huzurun azaldığını söyleyen Hakan, ‘Bu adada huzur bir noktadan sonra azaldı. Nagihan buraya geldikten sonra. Nagihan’ı çok iyi tanıyorum. Umarım bana kılıç çekmez. Ama kılıç çekerse kusura bakmasın ama benimle kolay kolay savaşamaz. İmkansız.’ dedi.

Nagihan ise, ‘Hakan kafasındaki isimleri söyledi. Bu saatten sonra gerekli çizgimi çekiyorum. Kendisi benim asla sınırlarımın içine giremez’ şeklinde konuştu.

Gönüllüler ve All Star takımları Alp Kırşan’ın sunacağı yemek ödüllü oyunda ve iyi ada oyunlarında mücade edecek. Oyun sırasında ise Adem ve Ümit Karan, Gönüllüler takımı sevinç gösterisi için tepki gösteriyor. Gönüllüler’e kızan Ümit’in, ‘Bu kadar ağlamanıza gerek yok’ sözleri dikkat çekiyor.

SURVIVOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
All Star ve Gönüllüler Cuma akşamı yemek ödülü için yarıştılar. Pizza ödüllü oyunda gülen taraf Gönüllüler takımı oldu. Ödül oyununu kazanan Gönüllüler nefis pizzanın tadını çıkardı.

Ödül oyunu sırasında Batuhan ile Ümit Karan gerilimi yaşandı. Takım arkadaşı Nagihan’a oyun sırasında övgüler dizen Batuhan, Merve Aydın’a ise moralini bozacak şekilde seslenince tepki çekti. Ümit Karan sinirlenerek Batuhan’a ‘Batuhan ne oluyor oğlum’ diyerek tepki gösterdi. Batuhan ise ‘Aramızda konuşuyoruz. Sıkıntı yok’ diye karşılık verdi.

İlginizi Çekebilir

Maldivler’e İsraillilerin girişi yasa

İsraillilere ülkeler kapılarını kapatmaya başladı. Maldivler İsrail pasaportluları almayacak. türkiye’nin de İsrailllileri ülkeye almaması bekleniyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting