Ana Sayfa / Kime Ait / Nedim Keçeli yaşı, nereli ve şirketi
NEDİM KEÇELİ NERELİ YAŞI

Nedim Keçeli yaşı, nereli ve şirketi

Nedim Keçeli aslen nereli, kimin oğlu ve hangi şirketin sahibi bilgileri. Seba inşaat kime ait sahibi ve bilgileri. Gamze Karaman ile evlilik hazırlığı yapan Nedim Keçeli’nin eğitimi, memleketi ve yaşı merak ediliyor bizde sizler için derledik.

Seba Holding kime ait sahibi kim? Seba inşaat kime ait sahibi kim ve merkezi nerede bilgileri. Nedim Keçeli, memleketi, kaç doğumlu ve hangi okul mezunu bilgileri. DYP eski İstanbul İl Başkanı Orhan Keçeli’nin oğlu; Seba İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Keçeli kimdir? Seba İnşaat ne zaman kuruldu? İşte Nedim Keçeli ve Seba İnşaat hakkında merak ettikleriniz…

NEDİM KEÇELİ SEBA İNŞAAT SAHİBİ
Nedim Keçeli, DYP eski İstanbul İl Başkanı Orhan Keçeli’nin oğlu. Nedim Keçeli, Seba inşaat’ta yönetim kurulu üyesi.

Seba İnşaat (Seba Holding) ortaklarından olan Nedim Keçeli, aynı zamanda Sarıyer Spor kulübü 2. başkanıdır. Ayrıca Nedim Keçeli, Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi’dir.

Fenerbahçe’nin efsane başkanı Ali Şen’in kızı Suzan Şen ile evliliğini 2012 yılında bitiren Nedim Keçeli’nin adı, Suzan Şen’den boşandıktan sonra medyatik isimlerle anıldı.

Nedim Keçeli, kentsel dönüşüm projelerindeki başarılarıyla ün kazanmıştır.

Seba İnşaat:
Güven ve istikrara dayalı iş anlayışı ile 1995 yılında, Orhan Keçelive oğulları Ali Engin Keçeli ve Nedim Keçeli tarafından kurulan Seba İnşaat, bugün 2500’den fazla konut, binlerce metrekare ofis alanı ve iş merkezi teslim etmiş bir inşaat grubuna dönüşmüştür.

Seba İnşaat iletişim bilgileri:
Adres: İstinye Mah. Darüşşafaka Cad. Seba Center İş Merkezi No.45 Kat:1 Sarıyer / İstanbul – Türkiye

İlginizi Çekebilir

Elazığ göçük olan maden kime ait?

Elazığ krom madeni göçük toprak atında kalan işçilerin isimleri. Elazığ göçük meydana gelen krom madeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting