Ana Sayfa / Sağlık / Nöbetçi eczaneler Ramazan Bayramı (İstanbul)

Nöbetçi eczaneler Ramazan Bayramı (İstanbul)

İstanbul Arefe ve Ramazan Bayramı ilçelere göre nöbetçi eczaneler bulundukları yerler, adresleri ve telefonları. 14, 15, 16, 17 Haziran İstanbul tüm ilçeler nöbetçi eczaneler ve yerleri. Nöbetçi eczane telefonları. İstanbul nöbetçi eczaneler çizelgesi ve adresleri bilgisi. Ramazan Bayramı 2018 İstanbul ilçeler nöbetçi eczaneler ve telefonları. Eczaneler haftanın altı günü vatandaşlara hizmet veriyor. Kapalı olduğu durumlarda ise nöbetçi eczaneler açık oluyor böylece vatandaşların acil ihtiyaçları karşılanıyor. Eczaneler resmi tatillerde kapalı oluyor. Peki arefe günü ve bayramda hangi eczaneler açık? Haberimizden bulunduğuz yere en yakın nöbetçi eczaneler listesini öğrenebilirsiniz.

Nöbetçi eczaneler İstanbul ramazan Bayramı 2018 ilçelere ve semtlere göre adresleri ve telefonları. Tüm İstanbul ilçeleri nöbetçi eczaneleri. Eczanelerin nöbet çizelgeleri eczacı odaları tarafından düzenleniyor. Eczaneler haftaiçi mesaiye sabah saat 08.30’da başlıyor.

İSTANBUL’DA NÖBETÇİ ECZANELER TIKLA ÖĞREN

Akşam saat 19.30’da kapanıyor. Cumartesi günü ise saat 09.00 ile 19.00 arasında hizmet veriyorlar. Eczaneler arefe günü saat 13.00’e kadar açık olacak. Öğleden sonra ve bayramın üç günü nöbetçi eczaneler hizmet verecek. Haberimizden sizen yakın nöbetçi eczaneyi öğrenebilirsiniz.

RAMAZAN BAYRAMI KAÇ GÜN TATİL?

14 Haziran Perşembe – Arefe Günü
15 Haziran Cuma – 1. Gün
16 Haziran Cumartesi – 2. Gün
17 Haziran Pazar – 3. Gün

İlginizi Çekebilir

Dövmede kanser riski

Kanser riski dövmelilerde arttı. Dövme yaptırmak kansere neden olabilir. Dövme hastalıkları ve dövme sonrası ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting