Ana Sayfa / Kadınca / Nur Yerlitaş’ın şehitler için söylediği

Nur Yerlitaş’ın şehitler için söylediği

Nur Yerlitaş Instagram hesabından şehitlere saygısızlık yaptığı iddiası gündemde. Nur Yerlitaş şehitler için ne söyledi neden sosyal medyada ve google’da trends oldu bilgileri. Peki kimdir bu Nur Yerlitaş, neci nereli ve özelliği ne diye soranlar da oluyor. Ünlü modacı Nur Yerlitaş yine gündeme bomba gibi düştü. Nur Yerlitaş instagram hesabından yaptığı canlı yayın videosunda şehitlere ne dedi merak ediliyor. Ünlülerin modacası olarak bilinen Nur Yerlitaş, dün akşam Neslihan adındaki bir arkadaşının doğum gününe katıldı. Geceden görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Yerlitaş, şehitlerle alakalı kullandığı skandal sözlerle Türk halkının büyük tepkisini topladı. Bir ara Instagram’dan canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, görüntülerde şarkıcı Serkan Kaya’nın eşi Ayşegül Kaya ile konuşuyor. Konuşma sonrasında ünlü modacı, “Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter” ifadelerini kullandı.

Şehitler için Nur Yerlitaş’ın söylediği sözler gün boyu sosyal medyada dolaştı. Nur Yerlitaş, Instagram hesabından şehitler için söylediği sözlerle tepki çekti. Nur Yerlitaş kimdir aslen nereli kaç yaşında? Nur Yerlitaş ne dedi dün instagram hesabından yayınladığı videoda Nur Yerlitaş şehitlere hakaret mi etti? Nur Yerlitaş kimdir? Sorusu gündemden araştırılmaya başlandı. Katıldığı bir canlı yayında şehitlerle ilgili yaptığı açıklamalarla büyük tepki toplayan Nur Yerlitaş gündeme bomba gibi düştü. İşte Nur Yerlitaş ile ilgili merak edilenler… Ünlü modacı Nur Yerlitaş’ı yaptığı açıklamalar olay oldu. Bu gelişmenin üzerine Nur Yerlitaş’ın hayatı merak edilip araştırılmaya başlandı. Peki Nur Yerlitaş hangi açıklamalarda bulundu? İşte merak edilenler… 11 Aralık 1960 tarihinde İstanbul Vefa’da doğmuştur. Annesinin adı Saadet Yerlitaş’dır. Benan adında bir kız kardeşi vardır. Dobralığı ile biliniyor. Bu yüzden sözünü sakınmak hiç ona göre değil. Kendisini “dikişçi” ve “kostüm tasarımcısı” olarak tarif ediyor. Bilindik ifadesiyle “modacı” olarak anılmak istemiyor. Bir dikiş atölyesi vardır.

Nur Yerlitaş açıklaması:

Bir ara Instagram’dan canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, görüntülerde şarkıcı Serkan Kaya’nın eşi Ayşegül Kaya ile konuşuyor. Konuşma sonrasında ünlü modacı, “Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter” ifadelerini kullandı. Yerlitaş’ın bu görüntülerine takipçilerinden tepki geldi. Nur Yerlitaş’a takipçileri, “Size yakışmadı yazık”, “Ekran önünde sevimli görünen yüzünüz göstermelikmiş” “Onlar olmasa siz o masada oturabilir miydiniz?” ve “Siz ve söyleminiz çok çirkindi esefle kınıyorum sizi” gibi yorumlarda bulundu.

NUR YERLİTAŞ KİMDİR?

11 Aralık 1960 tarihinde İstanbul Vefa’da doğmuştur. Annesinin adı Saadet Yerlitaş’dır. Benan adında bir kız kardeşi vardır. Dobralığı ile biliniyor. Bu yüzden sözünü sakınmak hiç ona göre değil. Kendisini “dikişçi” ve “kostüm tasarımcısı” olarak tarif ediyor. Bilindik ifadesiyle “modacı” olarak anılmak istemiyor. Bir dikiş atölyesi vardır.

80’li yıllarda Paris‘ten, Milano‘dan valiz içinde getirdiği kıyafetleri satarak Modacılığa başlamış.

Kendisini “Arızalı” olarak tarif eden Nur Yerlitaş, stres atmak için bulaşık yıkıyor. Bazen gecenin bir saati geceliğinin üstüne palto giyip bir kafeye gidiyor.

Nur Yerlitaş, Nişantaşı’nda ikamet etmektedir. İtalya‘nın Milano kentinde de yüksek tavanlı minik bir dairesi var. Mutfağında iki buzdolabı var. Birinde meyveler, içecekler, diğerinde pasta tipi yiyecekler bulunuyor.

Nur Yerlitaş’ın evinde iki yardımcısı var, banyoda hamam usulü yıkanıyor. Her Sabah yardımcıları tarafından taslarla, keselerle yıkanıyor.

Derin Mermerci‘ye de Bülent Ersoy‘a da elbise dikiyor. Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Sibel Can, Petek Dinçöz ve Seda Sayan‘ın sahne kostümlerini hep Nur Yerlitaş diker.

Nur Yerlitaş, 2007 yılında Show TV‘de Şebnem Dönmez‘in sunuculuğunu yaptığı “Bak Kim Dans Ediyor” adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı.

2010 yılında Show TV’de yayına giren “Yemekteyiz” adlı yarışmada Nur Yerlitaş, Barbaros Şansal, şarkıcı Cenk Eren, gazeteci yazar Ece Vahapoğlu ve eski Avrupa güzelimiz Neşe Erberk ile yarıştı. İlk gün Nur Yerlitaş’ın evsahipliği yaptığı Yemekteyiz’e Seda Sayan da konuk olarak katıldı.

2011 yılında Show TV’de yayınlanan “Bugün Ne Giysem” adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı. Diğer jüri üyeleri ise Moda Tasarımcısı İvana Sert, Hakan Akkaya ve Kareograf Uğurkan Erez oldu.

Nur Yerlitaş, 2011 yılında Demet Akalın‘ın ‘Türkan‘ klibinde Türkan Şoray‘ı canlandırdı. Klipte birçok ünlünün yanı sıra İzzet Çapa‘da rol aldı.

Bugüne kadar hiç evlenmemiş olan Nur Yerlitaş halen bekardır.

İlginizi Çekebilir

Ceylan Ertem neci, nereli ve kim?

Şarkıcı Ceylan Ertem aslen nereli, yaşı, eğitimi. Ceylan Ertem sokak köpekleri için ne dedi? Ceylan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting