Ana Sayfa / Yaşam / EDHO 82. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EDHO 82. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EDHO’da Kara Mürsel öldü mü,Hızır, Mürsel Kara’yı öldürebildi mi? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak ve ne olacak bilgisi. 82. bölüm Edho (Yeni bölüm EDHO) ne olacak ve Hızır cezaevinden çıkabilecek mi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. bölüm izle ve EDHO 82. bölüm (Yeni bölüm EDHO) fragmanı ne zaman yayınlanacak sorusu.

Atv’nin en çok seyredilen ve her bölümüyle reytinglere damgasını vuran dizisi bu akşam yine ekranları kasıp kavurdu. Hayranları tarafından merakla izlenen dizinin yeni bölümünde neler oldu? Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. son bölümü buradan izleyebilirsiniz!

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. bölüm ile ekranlara geldi. EDHO, yine Salı gecesine damga vurdu, Eskıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’daki yeni gelişen olaylar izleyiciyi heyecanlandırdı.
EDHO’NUN 81. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU

Hızır, Ekrem’den başka hainlerin de olduğunu fark etmiş, bir an önce hapishaneden kurtulmanın yollarını aramaya başlamıştır. Dışarıda olup bitenlerin sorumlularıyla yüzleşmek ve ailesinin başına gelenlerin hesabını sormak varken eli kolu bağlı oturması mümkün değildir.

Ünal Kaplan, en yakınındaki adam tarafından yıllarca kandırıldığını öğrenir ve yaşadığı suçluluk duygusuyla kendine bir günah keçisi arar. Bir yandan da Hızır’ın dışarıya çıktıktan sonra yapacaklarından nasibini almamak için kolları sıvayacaktır. Aynı korkuya sahip olan diğer isim Ekrem ise yapacağı bir hamleyle dengeleri değiştirecektir.

Hala firar durumunda olan İlyas’ın öfkesi, Mürsel’i bir türlü köşeye sıkıştıramadığı için günden güne artar. Ne zaman nereden çıkacağı belli olmayan Mürsel de hapishanedekileri bitirme konusunda kararlıdır. Tipi’den sonra sıra Kimsesiz Yaşar’dadır.
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 80. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli’nin masadaki yerine geçen Meryem, ailesine zarar verecek düşmanlarını ortaya çıkarmak konusunda kararlıdır. Kocasının hasretinin sızlattığı yüreğine taş basar, gözyaşlarını içine akıtıp planlarını uygulamaya devam eder. Karısının nasıl bir plan yaptığından bihaber olan Hızır ise endişelidir. İçerideki herkes dışarıdan hayırlı bir haber beklerken karşılarında şer bulurlar. Aynı koğuşu paylaşan dostlardan önce Tipi’ye değen Mürsel’in tehditleri, o koğuştan birinin canını yakacaktır…

Diğer yandan Ceylan, Alparslan ve İlyas’ı da yanına alarak bir intihar görevine girişir. Tüm bunlar olurken sakinliğiyle dikkat çeken Ünal Kaplan çatışmaktansa uzlaşmaktan yanadır. Bunun mümkün olmasını sağlayacak plan ise Ekrem’in kızı Selda ve Hızır Ali üstünden yapılır. Bütün bu karmaşa ortamında etrafında olup biteni fark edemeyecek kadar kör olan Hızır Ali’nin yaptığı hatalar Çakırbeyli hanesinin kapılarının dışında kalmasına neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Üsküdar öldürülen 3 kişinin isimleri

Üsküdar pastane çatışma öldürülen 3 kişinin isimleri ve yaralıların kimlikleri. İstanbul Üsküdar’da bir pastanede barışmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting