Ana Sayfa / Genel / Oğuzhan Özyakup Lazio’ya gidiyor mu?

Oğuzhan Özyakup Lazio’ya gidiyor mu?

Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup İtalya yolcusu gibi Lazio çok ciddi teklifte bulunuyor. Oğuzhan Özyakup’u isteyen Avrupa devleri arasında Lazio en ciddi para teklif eden kulüp durumunda.

BJK’lı yıldız Oğuzhan Özyakup Seri A futbolcusu olabilir. Oğuzhan Özyakup’un Lazio’nun teklifine sıcak bakabileceği belirtiliyor. Oğuzhan Özyakup’un menajer Kees Vos, siyah-beyazlı oyuncunun geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcuya Milan, Lazio, Marsilya, Everton ve Valencia talip olurken, menajeri “iki hafta içinde karar vereceğiz” dedi.

Kontratı sezon sonunda bitecek olan Oğuzhan Özyakup’a İtalya Serie A ekiplerinden Lazio da talip oldu.

Transfer Market Web adlı internet sitesinin haberine göre Oğuzhan’ın Beşiktaş’la kontrat yenilemesi durumunda Lazio, Siyah Beyazlı yönetimin kapısını 13 milyon euroluk bir teklifle çalacak.

AVRUPA DEVLERİYLE ADI ANILIYOR

Siyah Beyazlılar’ın yıldızına talip olan kulüpler arasında Everton, Newcastle United, Roma, Valencia, Olimpik Marsilya ve Milan’ın da adı geçiyordu.

Oğuzhan’ın menajeri de dış basına yaptığı açıklamada “Milan’ın Oğuzhan ilgilendiği doğru. Lazio, Marsilya, Everton ve Valencia’dan da transfer teklifleri geliyor. İki hafta içerisinde karar vereceğiz” açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilir

Tavuk tecavüzcüsü tutukandı

Mersin’de tavuğa tecavüz eden adam tutuklandı tavuk tecavüzcüsü tutuklandı şimdi hapiste. Mersin’de kaydedildiği öne sürülen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting