Ana Sayfa / Gündem / Oturan Boğa doğum adı (Kızıldereli şefi)

Oturan Boğa doğum adı (Kızıldereli şefi)

Oturan Boğa doğum adı, doğum tarihi ve kimdir soruları. Kızıldereli Oturan Boğa gerçek doğum adı soruldu. Ünlü Kızıldereli Şefi Oturan Boğa’nın Doğum Adı Hangisidir? Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle Atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor.

atv kim Milyoner Olmak ister en ilginç sorularından biri. Oturan Boğa adını hiç duydunuz mu? peki kızıldereli şefi Oturan Boğa’nın birg ün gerçek doğum adı soru olarak karşınıza gelse ne yaparsınız. İşte yanıtı.

Ünlü Kızıldereli şefi Oturan Boğa’nın Doğum Adı Hangisidir? Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle Atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor.

Dünyanın en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle Atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Kim Milyoner Olmak İster’de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranlarına kilitledi ve Ünlü Kızıldereli şefi Oturan Boğa’nın doğum adı hangisidir? sorusu merak konusu oldu. İşte az önce Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan Ünlü Kızıldereli şefi Oturan Boğa’nın doğum adı hangisidir? sorusu ve cevabı…

a- çılgın at

b- Sıçrayan porsuk

c- Kıvrılan yılan

d- Uluyan kurt

Doğru cevap b

İlginizi Çekebilir

Mehmet Sıddık Akış görevden alındı

Hakkari Belediye başkanı görevden alındı vali kayyım olarak atandı. Mehmet Sıddık Akış, Hakkari Belediye Başkanlığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting