Ana Sayfa / Sağlık / Payidar Tüfekçioğlu yaşı, memleketi
PAYİDAR TÜFEKÇİOĞLU

Payidar Tüfekçioğlu yaşı, memleketi

Tiyatro ve dizi oyuncusu Payidar Tüfekçioğlu karaciğer nakli için donör arıyor. Payidar Tüfekçioğlu aslen nereli, kim ve yaşı merak ediliyor. Taptuk Emre rolüyle TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yunus Emre dizisindeki başarı rolüyle dikkat çeken Payidar Tüfekçioğlu, sağlık sorunlarıyla uğraşıyor.

Payidar Tüfekçioğlu Google’de trends olan isimlerden biri nedeni de sağlık sorunu. Payidar Tüfekçioğlu’nun yaşı da merak ediliyor. Usta tiyatro oyuncusu Payidar Tüfekçioğlu bir süredir sağlık sorunları yaşıyor. Karaciğer nakli yapılacak olan oyuncu için donör arayışı başladı.
TRT’de yayınlanan Yunus Emre dizisindeki Taptuk Emre rolüyle gönülleri fetheden ünlü oyuncu Payidar Tüfekçioğlu karaciğer nakli için donör arıyor.

Tiyatronun usta ismi Payidar Tüfekçioğlu’na karaciğer nakli yapılacak. Usta oyuncu için acil A veya 0 (Sıfır) grubu donör aranıyor.

OYUNCU ARKADAŞLARI SOSYAL MEDYADAN YARDIM İSTEDİ
Sinama ve tiyatro oyuncusu Payidar Tüfekçioğlu’nun çok ciddi sağlık problemleri yaşadığı ve karaciğer nakli yapılacağı ortaya çıktı. Usta oyuncuya karaciğer nakli yapılacağı ve donöre ihtiyacı olduğunu meslektaşları sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla duyurdu.

“SANAT DÜNYASINA DUYURULUR”
Ünlü oyuncunun meslektaşları sosyal medya hesaplarından “Payidar Tüfekçioğlu’na karaciğer nakli yapılacak. A veya 0 grubu donör aranıyor. Negatif veya pozitif. Sanat camiasına duyurulur” ifadeleriyle yardım istedi.

GÖNÜLLERİ FETHETMİŞTİ
Ünlü oyuncu son olarak TRT’de yayınlanan Yunus Emre dizisindeki Taptuk Emre rolüyle izleyicilerin gönlünü fethetmişti.

İlginizi Çekebilir

Ömür boyu sigara satışı yasaklanan ülke

Sigarasız tolum için ilk adımı atımı atan ülke. Hayat boyu sigara satışının yasaklanacağı ülke İngiltere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting