Ana Sayfa / Manşet / Rüzgar Çetin mutluymuş
SİNAN ÇETİN OĞLU RÜZGAR ÇETİN

Rüzgar Çetin mutluymuş

Sinan Çetin ve oğlu Rüzgar Çetin yine gündemde. Mersin’den Hanife K. (45 ev hanımı) son medyada çıkan Rüzgar Çetin haberleri ile ilgili sordu, “Sinan Çetin ve Rüzgar Çetin şimdi ne yapıyor ve Rüzgar çetin’in mutluyum demesi ne anlama geliyor. Bir polis şehit olmuş nasıl mutlu olabiliyor” diye sordu. 

Rüzgar Çetin medyaya konuştu sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Sinan Çetin oğlunu hapisten kurtarmak için hukukun tüm kısa yollarını kendi ve avukatlarının becerisiyle kullanarak oğlu Rüzgar Çetin’in hapis yatırmadan kurtardı. Beşiktaş’ta yaptığı trafik kazasıyla bir polis memurunun şehit olmasına neden olan yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin, kazanın ardından ilk kez konuştu.

RÜZGAR ÇETİN SON HABER VE GELİŞMELERİ 
Yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin, önceki gece Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.
Geçtiğimiz yıl ocak ayında Beşiktaş’ta yaşanan trafik kazasında bir polisin şehit olmasına yol açan ve yaklaşık dokuz ay tutuklu kalan Çetin, kız arkadaşlarıyla buluştu.
Milliyet’in haberine göre; Koyu sohbet sırasında gazetecileri fark eden Rüzgar Çetin, masadan kalkarak arka bölüme geçti. Kısa bir süre sonra da mekanı tek başına terk etti.
Olayların ardından gazetecilerden uzak duran Çetin, mekandan çıkmadan önce ilk kez sorulara yanıt verdi.
Yurtdışına çıkış yasağının olduğu iddialarını yalanlayan Çetin, “Yargıtay süreci devam ediyor. Bekliyoruz, inşallah güzel bir sonuç çıkacak. Şu an mutluyum” şeklinde konuştu.
Yaşadıklarından etkilendiğini anlatan Çetin, “Hayatımda çok şey değişti. Bir gün bunları uzun uzun konuşuruz” diyerek gözden kayboldu.

İlginizi Çekebilir

İsrail gemisi İran’ın elinde

İran, İsrail ticari gemisine el koydu. İsrailli ünlü milyarderin ticari gemisi İran tarafından ele geçirildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting