Ana Sayfa / Kadınca / Şarkıcı Ceylan evli mi, yaşı kaç?

Şarkıcı Ceylan evli mi, yaşı kaç?

Şarkıcı Ceylan aslen nereli, yaşı, eğitimi ve kimdiri. Ceylan evli mi çocuğu var mı şarkıları neler bilgisi. Bir dönemin küçük Emrah ve küçük Ceylan’ı dillere destan bir büyüme çağı yaşamıştı ekranlarda sinemalarda. Ceylan kaç filmde oynadı, Şarkıcı Ceylan’ın oynadığı filmler ve albümleri. 

Ceylan kaç yaşında, Ceylan evli mi, Ceylah estetik bilgileri. Şarkıcı ceylan hangi filmlerde oynadı, kaç albümü var ve ceylan kimdir soruları. Ceylan ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Henüz 10 yaşında olduğu 1984 yılında şarkıcılık yapmaya başlayan Ceylan, birçok şarkısı ile hafızalara kazınmış isimlerden biri. 10 yaşındayken ilk albümünü yapan ünlü isim Küçük Ceylan ismi ile tanınmıştı. Ceylan en son çektiği ‘Birileri Kandırmış’ klibindeki değişimi ile dikkat çekmişti.
Ceylan gündemde yer alan isimler arasında bulunuyor. Gündüz kuşağı programına katılan Ceylan ile ilgili bilgiler araştırılıyor. İşte yayınladığı son klibindeki değişimi ile dikkat çeken Ceylan hakkında bilgiler

ŞARKICI CEYLAN KİMDİR?

26 Haziran 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ceylan’ın ailesi aslen Tunceli kökenlidir. Tam adı Ceylan Avcı olan sevilen türkücü, babasının işi nedeniyle küçük yaşlarda müzik dünyasının içinde yer almaya başladı. Henüz 10 yaşında olduğu 1984 yılında şarkıcılık yapmaya başlayan Ceylan, o dönemde seslendirdiği eserlerle geniş kitleler tarafından tanındı.

Çocukluk yılları Almanya’da geçen Ceylan, 1983 yılında girdiği bir müzik yarışmasında birinciliği kazandı. 1984 yılında ailesi ile birlikte Türkiye’ye dönen Ceylan, 10 yaşındayken ilk albümünü yaptığında herkes onu küçük “Küçük Ceylan” olarak tanıdı. 1986 yılında çıkardığı üçüncü albümü “Seni Sevmeyen Ölsün” 1.300.000 satış rakamına ulaştı.

Kral TV tarafından 1999 yılı ve 2001 yılında iki kere En İyi Kadın THM sanatçısı seçilen Ceylan, 2005 yılında çıkardığı “Ah Gönlüm” albümü ile Mü-yap tarafından altın plak almaya hak kazandı. Sanatçı birçok albüm çıkarmış, birçok da sinema filminde rol almıştır.
1991 yılında Halasının oğlu Erhan Bozkurt ile Almanya’da evlenen Ceylan’ın ilk evliliği çok uzun sürmedi. Ceylan’ın bu evlilikten 1992 yılında dünyaya gelen “Melodi” adından bir kızı vardır. 2000 yılında İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlı ile evlenen Ceylan’ın bu evliliği 2002 yılında bitti. Üçüncü evliliğini 2006 yılında türkücü Murat Kurşun ile yapan Ceylan’ın bu evliliği de 1 yıldan kısa sürdü. 20 Eylül 2011 tarihinde iş adamı Güncal Tanören ile dünya evine giren Ceylan’ın bu evliliği 2012 yılında noktalandı.

İŞTE ALBÜMLERİNDEN BAZILARI

Yaktı Beni (1984, Şah Plak)

Kaderin Tuzakları (1985, Şah Plak)

Seni Sevmeyen Ölsün (1986,Şah Plak)

Bırakmam Seni (1987,Şah Plak)

Sev Beni Seveyin Seni (1988, Şah Plak)

Vallah – Hep Ezildim (1989, Şah Plak)

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

İlginizi Çekebilir

Survivor Seda-Nagehan kavgası

Survivor 2024 Seda ve Nagehan birbirine girdi. Surivor 2024 All Star yine kavga var yine …

Sınırsız Hosting