Ana Sayfa / Kime Ait / Sig Sauer tabanca özellik fiyatı

Sig Sauer tabanca özellik fiyatı

ABD’nin satmadığı Sig Sauer tabancanın özellikleri, fiyatı ve kimler kullanıyor sorusu. Cumhurbaşkanı korumaları ve önemli devlet yöneticileri korumalarının kullandığı tabanca olan Sig Sauer tabancaları artık Türkiye’de kullanılmayacak. İşte ABD mali Sig Sauer tabancaların teknik özellikleri., satış fiyatı, mermi kapasitesi ile ilgili tüm detaylar. 

Amerikan Sig Sauer silahların, tabancaların özellikleri, satış fiyatı ve kalibresi ile mermi kapasitesi. Ankara’da Valiler Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, polis teşkilatıyla ilgili önemli bir açıklamada bulundu. Erdoğan, ”Bundan sonra polis teşkilatımıza sig sauer silahları alınmayacak” dedi.
Erdoğan, açıklamasında ”Biz kendi paramızla silah almak istiyoruz onlar vermiyor. Bundan sonra artık Bakanım da burada söylüyorum, Sig Sauer diye bir silahı bizim polis teşkilatımız kullanmayacaktır. Çünkü onlardan almaya devam ettikçe bize tembellik geliyor. Biz kendi ürettiklerimizle yapalım. Bu planların hedefi Türk milletine diz çöktürme planıdır” ifadelerini kullandı.
DÜNYA LİDERLERİN KORUMALARININ TERCİHİ

Dünya liderlerinin yakın korumaları tarafından da tercih edilen Sig Sauer model silahların teknik özellikleri ise şu şekilde:
Kalibre: 9 mm Luger.357 SIG, .40 SW
Uzunluk: 180 mm
Namlu uzunluğu: 99 mm
Ağırlık(boş): 770 g
Kapasite: 12+1

TÜRKİYE’DE DAĞITILAN MODEL

Sig Sauer P229 model silahların aynı zamanda birçok alt serisi bulunuyor. İlk etapta Başbakanlık Korumalarına sonrasında ise Cumhurbaşkanlığı ve TBMM korumalarına da dağıtılan silahların fiyatları ise 3 bin 850 ile 6 bin dolar arasında değişiyor.

İlginizi Çekebilir

Yapı Kredi Bankası kaç paraya satılıyor?

Yapı Kredi Bankası kime ait., hisse durumu ve kim alacak bilgisi. Yapı Kredi kaç para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting