Ana Sayfa / Manşet / Sinan Oğan’a kürsüde saldırı
SİNAN OĞAN'A SALDIRI ANI

Sinan Oğan’a kürsüde saldırı

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Sinan Oğan kürsüde saldırıya uğradı. Sinan Oğan’a İstanbul’da kimler saldırdı. Sinan Oğan konuşurken saldırıya uğrama anı İstanbul’da.MHP’den ihraç edilmek istenen Sinan Oğan bir konferans için gittiği Beşiktaş’taki Bahçeşehir Üniversitesi’nde bir kişinin saldırısına uğradı. Oğan saldırıyı yara almadan atlattı.

İstanbul’da Sinan Oğan’a saldırı. Sinan Oğan Bahçeşehir Üni’deki konuşması sırasında bir kişinin saldırısına uğradı, Sinna Oğan saldırıdan yara almadan kurtuldu. MHP’den ihraç edilen ve referandum için ‘hayır’ çalışması yürüten siyasilerden Sinan Oğan, bir konferans için gittiği Bahçeşehir Üniversitesi’nde konuşma yaparken bir kişinin saldırısına uğradı.

SİNAN OĞAN’DAN SALDIRI AÇIKLAMASI

Oğan kürsüde konuşurken bir şahıs bir anda üzerine atıldı. Şahıs salondaki güvenlik görevlilerince etkisiz hale getirildi. Saldırının ardından Sinan Oğan tekrar kürsüye çıkarak konuşmasına devam etti ve “Bu genç arkadakışımkızı kandırıp buraya gönderen aslında partimize zarar veriyor” dedi. Persicope’tan canlı yayında gerçekleşen saldırı kameralara da yansıdı. (Hürriyet)

BAHÇELİ’YE ADAY OLMUŞ VE İHRAÇ EDİLMİŞTİ

Sinan Oğan geçtiğimiz yılın başında, MHP Genel Başkan adayı olduğunu açıklamış çalkantılı geçen ve gerçekleşemeyen kongre sürecinin ardından 8 Aralık 2016 tarihinde partisinden ihraç edilmişti. Oğan MHP’den ihraç edilmesinin ardından da yeni anayasa çalışmaları için ‘hayır’ çalışması yürütmeye başlamıştı.

İlginizi Çekebilir

Muğla tur otobüsü kazası ölenler

Muğla tur otobüsü kazası ölen ve yaralananların isimleri. 13 Temmuz Muğla otobüs kazası. Muğla’da yerli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting