Ana Sayfa / Yaşam / Şoför öldüren ünlü işadamının oğlu

Şoför öldüren ünlü işadamının oğlu

Yalı’da öldürülen şoför ve öldüren ünlü işadamının oğlu kim? hangi ünlü işadımının oğlu yalıda şoförünü bıçakla öldürdü. İstanbul Beykoz’da bir yalıda 20 yıldır işadamı S.Y’nin aile şoförü olarak çalışan Nihat Bulca (50) iddialara göre, işadamı S.Y’nin oğlu T.Y tarafından aralarında geçen bir tartışma nedeniyle 3 bıçak darbesiyle öldürüldü. Öldürülen Nihat Bulca’nın bir yakını “Güncel, siyasi ve Suriye gündemi tartışırken kavga büyüdü” iddiasında bulundu.

İstanbul’da yalıda şoför cinayeti ve öldüren ünlü iş adamının oğlu kim sorusu. Şoförünü bıçakla öldüren T. Y. Kim? İşadamı S.Y’nin oğlu T.Y iddialara göre, dün sabah 20 yıl boyunca aile şoförleri olarak çalışan evli ve bir çocuk babası olan Nihat Bulca’yı aralarında geçen tartışma yüzünden, boynundan ve omurgasından olmak üzere 3 bıçak darbesiyle yaraladı. Hemen hastaneye kaldırılan Nihat Bulca, tedavi gördüğü hastanede bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

“GÜNCEL KONULAR TARTIŞMAYI BÜYÜTTÜ”

Nihat Bulca’nın cenazesini Adli Tıp Kurumu’ndan almaya gelen kayınbiraderi Mehmet Arı, işadamı S.Y’nin oğlu T.Y ile şoför Nihat Bulca’nın arasında güncel, siyasi ve Suriye gündeminin tartışıldığını iddia etti.

Arı, kavganın bu yüzden büyüdüğünü, bıçaklanma olayının bu nedenle gerçekleştiğini iddia etti. Tanık olarak polise ifade veren işadamının bir çalışanının da benzer şekilde bilgi verdiği öğrenildi.
Nihat Bulca’nın cenazesinin yarın Beykoz’da toprağa verileceği öğrenilirken, cinayete ilişkin soruşturma sürüyor.

POLİS TARAFINDAN ARANIYOR

Cinayeti işlediği iddia edilen T.Y’nin polis tarafından arandığı da öğrenildi.

İlginizi Çekebilir

Üniversiteli İrem Er öldü

Bartın’da kız öğrenci ölü bulundu. İrem Er ölüm nedeni ne merak ediliyor. Üniversite öğrencisi İrem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting