Ana Sayfa / Kadınca / Yengeç Burcu 2017 aşk ve para
2017 YENGEÇ BURCU AŞK, PARA VE ARKADAŞ

Yengeç Burcu 2017 aşk ve para

2017 yengeç burcu aşk, para ve kariyer ne diyor. yengeç burcu 2017 kadını aşkta kazanacak mı, para ve iş ne olacak sorusu, Burçlar 2017 aşk ve ş ilişkisi. yengeç burcu temel özellikleri ve 2017 derinlemesine analizi. 

Yengeç burcu kadını ve erkeği için 2017’de aşk, iş ve para var mı sorusu. Su gibi akacak yengeç burcu kadını ve erkeği yeni yılda. Yengeç burcunda doğanları 2017’de neler bekliyor? Aşk, iş ve sosyal hayatlarında neler olacak? Dikkatli olmaları gereken dönemler hangileri?
YENGEÇ BURCU TEMEL ÖZELLİKLERİ

Yengeç burcu 2017 son analizleri ve aşk durum.

Element: Su
Niteliği: Öncü
Yönetici Gezegeni: Ay
Değerli taşı: İnci
Zıt burcu: Oğlak
Felsefesi: Çabuk anlarım, hissederim
Uyumlu burçları: Akrep, Balık
Finansal olarak uyumlu burcu: Aslan
Evlilik veya ortaklık burcu: Oğlak
Birlikte iyi vakit geçirdiği burç: Akrep
EN ÜNLÜ YENGEÇ BURCU YERLİ VE YABANCI ÜNLÜLERİ. Robin Williams, Lady Diana, Tom Cruise, Türkan Şoray, Deniz Baykal, Sezen Aksu, Aşkın Nur Yengi, Ata Demirer, Tan Sağtürk, Yıldız Tilbe, Tuba Büyüküstün, Gizem Özdilli, Kenan Evren, Harun Kolçak, Harun Tekin
Ev ve aile başlıklı konuların ön plana çıktığı, huzuru evinizde, ailenizle yaşamak isteyeceğiniz ya da bu alanlarda fırsatlara açık bir yıla giriyorsunuz sevgili Yengeçler. Sorunsuz bir yıl geçirmek istiyorsanız, daha esnek ve iletişime açık olmanız gerek.İş hayatınız bu yıl en büyük değişimin görüleceği alan olacak.

YENGEÇ BURCUNU NE BEKLİYOR 2017’DE

Burcum burcum yengeç burcum bana yeni yılda ne getireceksin. 2017 Yengeç burcu ılı olsun. Yeni yaklaşımlara ve denemelere açık olmanız sayesinde kariyerinizin başka bir yöne evrildiğini görebilirsiniz.
Ancak yanlış bir sonuç oluşmaması için dikkat ve tedbir şart, unutmayın!Ruhsal ve fiziksel sağlık, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ihmal edilmemeli. Sağlığınızı korumak için gereken düzenlemeleri yapmalı, spor veya diyetle çözülebilecek rahatsızlıkları çözme yolunda gayret göstermelisiniz.
İlişkiler sizi geriyorsa, gerginliği azaltmanın yollarını bulmanız gerekebilir. İlişkilerde bir tarafın istekleri diğerinden çok fazla olabilir. Eşitlik prensibine ve karşılıklı alışverişe dayalı ilişkiler kurmak için gayret göstermeniz gerekeceğe benziyor.Şubat (+/- 2 ay) boyunca ikili ilişkilerde yeni girişimlerde bulunmamak daha doğru olabilir.

Haziran ayında ilişkilerde güvenlik, kalıcılık ve istikrar arıyorsunuz.
YILIN İKİNCİ YARISINDA MADDİ KONULAR ÖN PLANDA

Yılın ikinci yarısında gelirleriniz ve maddi durumunuzla ilgili konular ön plana çıkmaya başlıyor.

Yüksek meblağlı harcamalarınız söz konusu olabilir ya da gelirlerinizi artırmanızı sağlayacak yeni yollar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Ceylan Ertem neci, nereli ve kim?

Şarkıcı Ceylan Ertem aslen nereli, yaşı, eğitimi. Ceylan Ertem sokak köpekleri için ne dedi? Ceylan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting