Ana Sayfa / Kadınca / Soylu’ya PKK’dan ölüm tehdidi

Soylu’ya PKK’dan ölüm tehdidi

Bese Hozat, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu tehdit etti ölümle. PKK’lılar Süleyman Soylu’yu ölümle tehdit ettiler.PKK ele başlarından Bese Hozat, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ölümle tehdit etti. Şırnak’ta 13 askerin şehit olduğu helikopter düşmesi olayını hatırlatan Hozat, “Soylu, Kato’ya gitmiş. Süleyman Soylu İçişleri Bakanı’dır, Kato’da ne işi var. dikkat etmelidir; her gün helikopter düşüyor, onlarca asker ölüyor, sürekli savaş cephelerinde dolaşmak kendisi açısından da hayırlı olmaz! Soylu bir gün düşürülecek bir helikopterin içinde ya da cephede vurulan askerler içerisinde olabilir” dedi.

PKK’lı kadın terörist Bese Hozat hadsizce Türkiye’nin içişleri bak-anını ölümle tehdit etti. kanlı terör örgütü PKK beli kırıldıkça küstahlaşıyor. PKK yakınlığıyla bilinen Fırat Haber Ajansı’nın (ANF) aktardığına göre, Bese Hozat, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ölümle tehdit etti.

KAYIPLARINI İTİRAF ETTİ

Örgütün ciddi kayıplar verdiğini itiraf eden Hozat şunları söyledi: “Süleyman Soylu Kato’ya gitmiş. Süleyman Soylu İçişleri Bakanı’dır, Kato’da ne işi var? Kato’da ne işi var, bellidir. Artık askeri de savaştıramıyorlar. Askerde savaşma iradesi, gücü, morali ve motivasyonu yoktur. Süleyman Soylu askere moral

vermek için, motive etmek için bir bir savaş cephelerini dolaşıyor. Bir gün Şırnak’tadır, bir gün başka yerdedir. Askerlere moral vermek için cephe cephe dolaşıyor. Moral vermeye çalışarak askerleri savaştırmaya çalışıyor. Süleyman Soylu’nun başka işi gücü yok mudur?

KÜSTAH TEHDİT

Bir de dikkat etmelidir; her gün helikopter düşüyor, onlarca asker ölüyor, sürekli savaş cephelerinde dolaşmak kendisi açısından da hayırlı olmaz! Süleyman Soylu bir gün düşürülecek bir helikopterin içinde ya da cephede vurulan askerler içerisinde olabilir.”

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting