Ana Sayfa / Kadınca / Söz 28 bölüm izle

Söz 28 bölüm izle

Yavuz’un babası Agah çıktı, Agah oğlu üsteğmen Yavuz’u bıçaklayıp kaçtı. Star TV’nin Söz dizisinde ancak bu kadarı Türk filmlerinde olur dedirtecek bir sahneye imza atıldı. Söz 27 bölüm izle bölümünde final sahnesinde Yavuz Agah’ın babası olduğunu öğrendi. Star TV’de yayınlanan Söz dizisinin 27. bölüm finalinde büyük bir şok yaşandı! Söz’ün son bölümünde Yavuz Üsteğmen, babasının Agah olduğunu öğrendi. Ancak Agah kurtulmak için Yavuz’u bıçakladı.

Star TV Söz 28 bölüm izle ve seyret aramaları sıklaşacak çünkü final muhteşem bitti. Agah, köşeye sıkıştı ve oğlu Yavuz’u bıçaklayıp kaçtı. Peki Yavuz Agah gibi bir vatan haininin babası olduğu öğrenince ne yapacak aldığı bıçak yarasından kurtulabilecek mi? Söz dizisinin 25 Aralık Pazartesi yayınlanan yeni bölümünde final sahnesi nefesleri kesti. Yavuz ve Agah karşı karşıya geldi. Agah Yavuz’a babasının kendisi olduğunu söyleyince Yavuz büyük şok yaşadı. Ancak finalde Agah Yavuz’u bıçakladı.

Yavuz, gerçekle yüzleşiyor…
F16’ların hedefinde Hatice’yi bulan Yavuz zor bir karar vermek zorundadır. Diğer tarafta ise TİM sınır kapısına yaklaşan intihar bombacılarını etkisiz hale getirmek için büyük bir risk alacaktır.

Tüm bunlar olurken mühendis Yücel Ertürk Büyükelçinin adamları tarafından kaçırılır. Uçaklarımızın kontrolüne sızmayı amaçlayan Büyükelçi, Çolak için güvenli bir yol hazırlamaya çalışmaktadır. Çolak ise topladığı yüzlerce adamıyla sınırı geçmek için hazırlık yapmaktadır.

Yücel Ertürk’ü kurtarmak için yola çıkan Yavuz ve Tim, Çolak’ın yarattığı tehdidi önlemek için zamana karşı mücadele verecektir. Yavuz ise operasyonunun sonunda hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşecektir.

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting