Ana Sayfa / Yaşam / Şükran Ovalı’nın gelinliği ve markası

Şükran Ovalı’nın gelinliği ve markası

Şükran Ovalı’nın giydiği gelinlik ve markası merak ediliyor. roma’da Caner Erkin ile Şükran Ovalı evlendi. Şükran Ovalı’nın giydiği dekolteli gelinlik çok beğenildi. Şükran Ovalı Straplez modeli gelinliği ile büyüledi. 

2017’de straplez gelinlikler yine moda oldu. Şükran Ovalı Straplez gelinliğiyle dikkat çekti. Göğüs dekolteli gelinlik giyen Şükran Ovalı ile Caner Erkin Roma’da sade bir düğünle evlendi, karı koca oldu.

ROMA’DA TÜRK DÜĞÜNÜ CANER-ŞÜKRAN EVLENDİ

Şükran Ovalı’nın giydiği straplez gelinlik herkesin dilinde. Roma’da evlilik modasına Caner erkin ile oyuncu Şükran Ovalı da katıldı. Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Caner Erkin ile oyuncu Şükran Ovalı 10 kişinin katıldığı sade bir törenle dünya evine girdi.

BÜŞRA PEKİN ROMA’DA GELİN ŞAHİDİ OLDU
Genç oyuncu Şükran Ovalı ve bir süredir birlikte olduğu Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, Roma’da evlendiler. Çiftin yakın dostlarının katıldığı nikah töreninde, Şükran Ovalı ve Caner Erkin hayatlarını birleştirdi.
Caner Erkin düğün fotoğrafını instagram hesabından ‘dünyanın en mutlu erkeği benim’ notuyla paylaştı. Yıldız oyuncunun bu paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı.Boma’da yerel Belediye Nikahı ile dünya evine giren Caner Erkin’in şahidi yakın arkadaşı Celil Can Müftüoğlu, Şükran Ovalı’nın şahitleri ise Gözde Seda Altuner ve Büşra Pekin oldu. İtalya’da yılın ilk çifti olan Erkin ve Ovalı, dünyada tek olan beyaz renkli antika bir Rolls Royce araba ile Roma’yı turladılar.Şık ve sade bir törenle dünya evine giren çift, yakın arkadaşlarından oluşan on kişilik davetlilerle düğün yemeği yedi.

 

İlginizi Çekebilir

Diyarbakır ve Mardin yangında ölenlerin sayısı

Diyarbakır ve Mardin yangında ölen 11 kişinin isimleri. Diyarbakır ve Mardin’de anız yangını sonrası en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting