Ana Sayfa / Manşet / Tarkan’ın Alman basını isyanı

Tarkan’ın Alman basını isyanı

Tarkan, Alman bakının kendisi hakkındaki çirkin iftiralarına yanıt verdi. Almanya’dan oturum izni alan Tarkan, Bild gazetesinin küstah ve çirkin haberine tepki gösterdi. Tarkan, Almanya’da oturum izni almasıyla ilgili olarak Bild gazetesinde çıkan haberlere tepki gösterdi. Megastar konuyla ilgili basın açıklaması yaptı.

Tarkan’dan Alman isyanı geldi. Megastar Tarkan, Almanya’dan oturum izni almasıyla ilgili Alman Lid gazetesindeki çirkin haber için yazılı bir açıklama yaptı

TARKAN’IN İSYANI

“Alman “Bild” gazetesinde 6 Aralık 2017 tarihinde hakkımda yayınlanan haberde Almanya’daki oturum talebimle ilgili yanlış bir algı yaratılmasına neden olabilecek, doğru olmayan bilgiler verilmiş ve gereksiz varsayımlarda bulunulmuştur.

Oturum talebimin söz konusu haberde ifade edildiği sebeplerden olmamasıyla birlikte ülkemi terketmek gibi bir düşüncem de asla yoktur.

Oturumu Almanya’da olan eşim Pınar Tevetoğlu’yla sıklıkla Almanya’ya seyahat ettiğimizden, benim ordaki yasal kalış sürelerimle ilgili bir vize sorunu yaşamamak içindir Almanya oturumu başvurum.

Bu kadar net ve anlaşılır olan bir talebin başka yerlere çekilmesi, konunun özünden saptırılıp doğruluk içermeyen olumsuz bir gündem yaratılmaya çalışılması beni üzmüştür.

Kimseyi zor durumda bırakmamak ve yanlış anlaşılmalara sebep olmamak için konuyla ilgili gerekli duyarlılığın gösterilmesini rica ederim.”

İlginizi Çekebilir

Ahmet Ali Erol öldü

Manavgat AKP’yi yasa boğan ölüm, Ahmet Ali Erol öldü. AKP Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting