Ana Sayfa / İlginç / The Simpsons Larry öldü

The Simpsons Larry öldü

The Simpsons karakteri Larry öldü. İlk bölümden beri The Simpsons’ta yer alan ‘Larry’ karakteri öldü

Kehanetler dizisi The Simpsons’ta Larry karakteri öldü.

Büyük olayları gerçekleşmeden yıllar önce tahmin etmekle ünlenen ‘The Simpsons’ dizisinin 765. bölümünde 1989’da yayımlanan ilk bölümden beri dizide yer alan Larry karakteri öldü.

1989 yılından beri 35 sezon boyunca ekranlarda yer alan The Simpsons’ın 35’inci sezonunun yeni bölümü ‘Cremains of the Day’de, ilk bölümden beri dizide yer alan ‘Larry’ karakteri öldü.

Dizinin 21 Nisan’da yayınlanan 765. bölümünde, Homer, Carl ve Lenny, Moe ile sohbet ediyor. Sonrasında da orada yer alan Larry’nin hareket etmediği ve öldüğü görülüyor. Karakterin neden öldüğü açıklanmıyor.

WebTekno’nun haberine göre, tam adı Lawrence Dalrymple olan karakterin cenazesinin ardından, Homer ve arkadaşlarının bir araya gelmesi ve Larry’nin hem gizemlerini bulmaya hem de onun anısını onurlandırmaya çalışması anlatılıyor. Olaylar, Larry karakterinin bakış açısından da izleyiciye sunuluyor.

Harry Shearer’in seslendirdiği karakter, ilk olarak 1989’da yayımlanan Simpsons Roasting on an Open Fire isimli ilk bölümde izleyici karşısına çıktı. Karakter, Homer ve arkadaşlarının gittiği Moe’nun Barı’nda içerken görülüyordu.

İlginizi Çekebilir

Altın meyve veren ağaç

İbret verici günümüzü anlatan muhteşem bir alıntı. hırsız, kral ve tohum.. Bir zamanlar Çin’de bir …

Sınırsız Hosting