Ana Sayfa / Kime Ait / Tudor’un kadro dışı bıraktığı futbolcular 7 Mayıs

Tudor’un kadro dışı bıraktığı futbolcular 7 Mayıs

Sneijder kadro dışı kaldı mı yoksa para cezası mı aldı Galatasaray’da 7 Mayıs’taki toplantıda sorusu daha çok önem kazandı. Galatasaray’da Dursun Özbek, Igor Tudor ile toplantı yaptı ve birçok oyuncuya ceza çıktı bazıları da kadro dışı kaldı. 

Galatasaray’da son kadro dışı bırakılan futbolcular ve para cezası alan futbolcular belli oluyor. Kasımpaşa karşısında alınan yenilgi sonrası takımda radikal kararların alınması bekleniyor. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde teknik direktör Tudor ile toplantı yapıyor. Kasımpaşa mağlubiyeti sonrası takımda radikal kararlar alınacak. Toplantı sonucunda baI oyuncuların kadro dışı bırakılacağı ifade ediliyor.
Akşam antrenmanı öncesi başkan Özbek ve Tudor tesislerde takımın son durumunu masaya yatırıyor. Hırvat teknik adam, takımdaki disiplinsiz tavırlardan dolayı bazı futbolcuların kadro dışı kalmasını isteyecek. Galatasaray yönetimi de gece geç saatlerde TT Arena’da olağanüstü toplantı yaptı. Yönetim, futbolcuların disiplinsizliğine karşı Tudor ile görüşerek ceza verme kararı aldı.Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder’in de ceza alacak oyuncular arasında olduğu belirtildi. Sneijder için kadro dışı mı yoksa para cezasının mı verileceği Başkan Özbek ile Tudor arasında yapılacak toplantının sonucuna göre netleşecek. (NTVSpor)

İlginizi Çekebilir

Emekli Kurban sonrası aylık alacak

Kurban Bayramı öncesi emeli alıkları olmayacak. Emekli maaşını Kurban Bayramı sonrası alabilecek. Bu kurbanda emekliye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting