Ana Sayfa / Kadınca / Twitch abonelik ücreti Türkiye fiyatı

Twitch abonelik ücreti Türkiye fiyatı

Türkiye’de Twitch abonelik ücreti ne kadar oldu? Twitch, abonelik servisi için yerel fiyatlandırmaya gidileceğini açıkladı. Yapılan resmi açıklamalara göre, Türkiye’de Twitch aylık abonelik ücreti 38.90 TL yerine 9.90 TL olacak.

Türkiye Twitch abonelik ücreti indirimi. Twitch aboneliği ve nasıl oluyor bilgisi. Twitch’in blog’unda yayınlanan yeni bir açıklamaya göre aylık abonelik ücretlerinde indirime gidildiği belirtildi. Twitch yaptığı resmi açıklamada, dünyanın dört bir yanından gelen geri bildirimlerin değerlendirildiğini ve bu bağlamda kullanıcıların sevdikleri kanallara abone olarak destek vermenin, özel ifadelere erişmenin her ülkede aynı derecede hesaplı olmadığını belirttiklerini söyledi. Platform, ABD’de 4.99 dolar olan aylık abonelik planının diğer ülkelerde kullanıcılara zorluk çıkardığı için yerel ücretlendirmeye gidildiğini açıkladı.

Detaylara göre, 20 Mayıs 2021 tarihi itibariyle, Türkiye ve Meksika’da yeni fiyatlandırma politikası uygulanmaya başlayacak. Türkiye’deki aboneler, aylık 38.90 TL ödemek yerine belirtilen tarihle beraber artık aylık sadece 9.90 TL (1.20 dolar) ödeme yapacak. Meksika’daki kullanıcılar ise 48 peso (2.41 dolar) ödeme yapacak.
Meksika ve Türkiye’yi 2021 yılının 3. çeyreğinde Asya, Latin Amerika, Orta Doğu, Afrika ve Avrupa’daki birçok ülke takip edecek.

Twitch’in yeni politikasıyla Türkiye de dahil olmak üzere pek çok ülkedeki abone sayısında ciddi artışlar yaşanacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Berkcan Güven dolandırıldı

Fenomen Berkcan Güven, Alizade tarafından dolandırılmış. Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber …

Sınırsız Hosting