Ana Sayfa / Kadınca / Ufak Tefek Cinayetler 9 bölüm izle
UFAK TEFEK CİNAYETLER STAR TV

Ufak Tefek Cinayetler 9 bölüm izle

Yeni bölüm Ufak Tefek Cinayetler Star TV salı (Ufak Tefek Cinayetler 9. bölüm) fragman, dizisi ve olayları şimdiden merak edilmeye ve aranmaya başladı. 8. bölüm Ufak Tefek Cinayetler ne oldu ve Edip’in beklenmedik yemek ziyareti ve karmaşıklaşan ilişkiler ağı. Ufak Tefek Cinayetler 8. bölümde Sarmaşık fena karıştı! Ufak Tefek Cinayetler 8. bölümde yemeğe katılan sürpriz misafir herkesi şoke etti! Sarmaşık’taki yemeğe Edip’in Oya’nın sevgilisi olarak kendisini tanıtıp gelmesiyle herkes dondu kaldı!

Ufak tefek Cinayetler dizisi Star TV’De reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. EDHO’nun reyting krallığına son veren Ufak Tefek Cinayetler 9 bölüm izleyenlerin yine nefeslerini kesecek. 8. Bölüm Ufak Tefek Cinayetler de ne oldu sorusunu da kısaca özetleyelim. Star TV’de Salı akşamı ekrana Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 8. bölümünde herkesi şoke eden bir gelişme yaşandı. Ufak Tefek Cinayetler’in son bölümüne Oya damga vurdu! Oya ve Serhan’ın tehlikeli yakınlaşmasıyla artık dönülmez bir noktaya geldiler.

OYA ŞİMDİ NE YAPACAK?

Merve, Oya’nın Taylan’la; Pelin ise, Serhan’la olduğunu düşünüyordu. Manikürcü ajanın getirdiği kol düğmesi kimin? Serhan’ın mı yoksa Taylan’ın mı? İkisinde de aynı takımdan var, iki kadının da hayatı alt üst olabilir. İkisinin de kocasını kaptırmamak için yapmayacağı şey yok. Kazan kaynıyor! Peki bundan sonra ne olacak? Aşk ve ahlak arasında sıkışıp kalan Oya’yı neler bekliyor? Tüm gücünü kocalarından alan kadınların muhiti Sarmaşık’ta, Oya bekar bir kadın olarak yerini nasıl muhafaza edecek?

BURCU’YA YENİ KOMŞU
Arzu cephesindeyse boşanmaya sayılı gün kaldı. Evi Arzu’ya kaptırmış olmayı hazmedemeyen Burcu, Sarmaşık’tan bir ev seçiyor kendine. İşte başarılı olmak için canla başla çalışan Arzu, eski kocası Mehmet ve onun metresi Burcu’yla komşu mu olacak?

Oya ve Serhan ikilisi dönülmez bir noktaya geldi. Aşıklar bir karar vermek zorunda. Bundan sonra kendilerini kandırmaları mümkün değil. İmkansız ama inkar edilemeyecek denli hakiki bir aşk onlarınki… Bir o kadar da zor. Bu aşk onları da değiştirecek mi, asla yapmam dedikleri şeyleri yapacaklar mı?

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting