Ana Sayfa / Kadınca / Ümit Özdağ İyi Parti’den ayrılıyor iddiası
ÜMİT ÖZDAĞ'İN İYİ PARTİ'DEN AYRILABİLECEĞİ ÖNE SÜRÜLDÜ

Ümit Özdağ İyi Parti’den ayrılıyor iddiası

İyi Parti’de Ümit Özdağ sıkıntısı iddiası. Ümit Özdağ’ın Koray Aydın’ın Meral Akşener’e çok yakın olmasından rahatsız olduğu öne sürüldü. Ümit Özdağ’ın İyi Parti’den istifa etmesi durumunda Yusuf Halaçoğlu’nun da istifa edeceği belirtiliyor. Kuruluşundan beri pek çok iddia ve gelişme yaşanan İYİ Parti’de şimdi de “İç Güveysi” kavgası yaşandığı öne sürüldü. İddiaya göre; Genel Başkan Meral Akşener ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın işbirliği, Medya ve Propagandadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ cephesinin tepkisine neden oldu

İYİ Parti Ümit Özdağ istifasıyla sarsılacak iddiası. Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ’a yakın isimler, açıkça olmasa da dost sohbetlerinde gelişmeler karşısında ellerinin kollarının bağlandığını, “Bu eve iç güveysi geldik. Severler de döverler de” dedikleri iddia edildi.

ÜMİT ÖZDAĞ’İN İYİ PARTİ’DEN AYRILABİLECEĞİ ÖNE SÜRÜLDÜ

İYİ PARTİ’DE İPLER KORAY AYDIN’DA

Genel Başkan Akşener ve Başkan Yardımcısı Aydın’ın, İYİ Parti’de ipleri tamamen ele aldıkları, il ve ilçe başkanlarının seçiminde iki ismin tercihlerinin etkili olduğu belirtildi. Başlangıçta Koray Aydın, Musavvat Dervişoğlu

ve Nevzat Bor’un eşit yetkilerle donatıldıkları açıklanan 3 kişilik teşkilatlanma komitesinde de sıkıntılar ortaya çıktı.

ÜMİT ÖZDAĞ BYPASS EDİLDİ

Ümit Özdağ’ı temsilen komitede yer alan Nevzat Bor, karşı cephe tarafından By-Pass edildi. Yapılan toplantılar ile il ve ilçe başkanlıklarının belirlendiği toplantılara Nevzat Bor çağrılmamaya başlandı.

ÖZDAĞ İSTİFANIN EŞİĞİNDE İDDİASI

Bu gelişmelerin ardından İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ’a “istifa et, kahraman ol” baskılarının yapıldığı fade edilirken, Özdağ’ın yaşanan gelişme ve baskılar karşısında nasıl bir tepki vereceği merakla bekleniyor.
“NATO’YU BEN KOYDUM”

İYİ Parti’nin parti programında eşit vatandaşlık ve NATO maddelerine gelen yoğun eleştiriler karşısında Ümit Özdağ yaptığı bir açıklamayla NATO maddesini parti programına kendisinin koyduğunu açıklamıştı. (siyasetcafe)

İlginizi Çekebilir

Onur Akay darp edildi

Onur Akay’ı kim neden dövdü gündemdeki isim kim? kadir Doğulu Onur Akay’ı dövdürdü mü kim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting