Ana Sayfa / Kime Ait / Yeni Özel güvenlik sınavı 3 Aralık 2017’de
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ SINAVLARI

Yeni Özel güvenlik sınavı 3 Aralık 2017’de

Özel güvenlik sınavı 3 Aralık 2017 (73. Özel güvenlik sınavı). Son yani 72. Özel Güvenlik sonuçları ve kazananların isimleri açıklanıyor. Silahlı ve silahsız özel güvenlik sınavları, soruları ve eğitim veren kurum ve kuruluşlar. Özel güvenlikçi olmak için istenen yeni şartlar ve sınav tarihlerini sizler için derledik. 

Özel güvenlik 73. sınavı bu yıl 3 Aralık günü yapılacak. Daha önce yapılan 72. özel güvenlik soru ve cevapları ile sınav sonuçları da açıklanıyor. 1 Ekim tarihi itibariyle sınava giren Özel Güvenlik adayları gözünü 72. Özel Güvenlik sınav sonuçlarına çevirdi. Peki 72. Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte tüm merak edilenler..
Özel Güvenlik sınavına giren vatandaşlar gözünü sınav sonuç tarihine çevirdi. Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından 01 Ekim itibariyle gerçekleşen 72. Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman belli olacak? Adaylar sabırsızlıkla sınav sonuçlarını beklerken tahmini tarihler ise gelmeye başladı.

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI

72. Özel Güvenlik temel eğitimi sınav sonuçlarının, başkanlık tarafından belirlenen 13 Ekim tarihinde açıklanması bekleniyor. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmamasına karşın 2017 Özel Güvenlik sınav sonuçlarının bu tarihte açıklanması öngörülüyor.

72. Özel Güvenlik sınav sonuçları EGM’ye bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından açıklanır açıklanmaz haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Özel Güvenlik Sınav Sonuçlarını TC kimlik no ve güvenlik numarası girerek sorgulayabilirsiniz.
73. ÖZEL GÜVENLİK SINAVI NE ZAMAN?

73 Nolu Sınav; 03 ARALIK 2017 tarihinde yapılacaktır ve bu sınava 27 EKİM 2017 tarihi dahil olmak üzere eğitimini bitirmiş olanlar alınacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yapı Kredi Bankası kaç paraya satılıyor?

Yapı Kredi Bankası kime ait., hisse durumu ve kim alacak bilgisi. Yapı Kredi kaç para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting