Ana Sayfa / Ekonomi / Ziraat Bankası sistem sorunu giderildi

Ziraat Bankası sistem sorunu giderildi

Ziraat bankası ATM ve internet şubelerindeki sistem sorunu ne oldu sorusu. Akbank gibi Ziraat bankası da sistem arızası verdi neden, Türk bankaları saldırı altında mı? Akbank‘taki erişim sorunu hafızalardaki tazeliğini korurken, bir arıza haberi de Ziraat Bankası’ndan geldi. Bankanın ATM ve internet şubelerine bir süre ulaşım sağlanamadı.

Ziraat Bankası sistem hatası neden oldu, Ziraat Bankası ATM ve internet şubesi neden çalışmadı soruları. Akbank’ta yaşanan sistem arızasının ardından bir arıza da Ziraat Bankası’nda yaşandı. Ziraat Bankası bugün saat 14.00 surlarında teknik bir arıza sebebiyle bir süre hizmet veremedi. Bankanın internet şubesi, mobil şubesinin yanı sıra bazı ATM cihazları da devre dışı kaldı.

Konuyla ilgili Paramedya’ya bilgi veren Ziraat Bankası yetkilileri, sorunun tamamen çözüldüğünü ve veri akışının devam ettiğini söylediler. Yetkililer, arıza ile ilgili bilgi vermezken, herhangi bir saldırı olmadığını da eklediler.

Öte yandan kısa süreli hizmet kesintisi, sosyal medyada gündem oldu. ‘Ziraat Bankası’ etiketi Twitter’da en çok konuşulanlar arasına girdi.

İlginizi Çekebilir

Sigaralara 10 lira zam mı?

Seçim sonrası sigaralara 10 lira zam gelecek iddiası. Yeni zam sonrası yeni sigara fiyatları tiryakileri …

Sınırsız Hosting