Ana Sayfa / İlginç / Akşener., Murat İde’yi görevden aldı

Akşener., Murat İde’yi görevden aldı

İYİ Parti’de görevden alınan Murat İde ve 6 sekreter. Meral Akşener, danışmanı Murat İde’nin görevine son verdi. Genel Başkan Meral Akşener’in basın müşaviri Murat İde, görevinden ayrıldı. Partide 6 sekreter de işten çıkarıldı.

Murat İde görevden alındı İYİ Parti’de.

İYİ Parti’nin İstanbul, Ankara, Elazığ il başkanları ve yönetim kurullarının istifalarının alınmasından sonra partinin kuruluşundan bu yana Genel Başkan Meral Akşener’in basın müşavirliği görevini yürüten Murat İde de bu akşam görevinden ayrıldı. Aynı gün 6 çalışanın partiyle ilişiği kesildi.

PARTİ KURULDUĞUNDAN BERİ AKŞENER’İN BASIN MÜŞAVİRİYDİ

Basın müşavirliğinden önce bazı televizyonların genel yayın yönetmenliğini yapan Murat İde, İYİ Parti’nin kurulduğu 5 Ekim 2017’den bu yana Akşener’in basın müşavirliği görevini yürütüyordu. Çalışmaları partililer tarafından da takdir edilen Murat İde’nin bu akşam müşavirlikle ilişiğinin kesilmesi parti yöneticileri ve çalışanları arasında da şaşkınlık yarattı.
İDE’DEN SÖZCÜ’YE AÇIKLAMA

Murat İde, SÖZCÜ’nün sorusu üzerine partideki görevinden ayrıldığını doğruladı. Bunun nedeni konusunda bilgiye sahip olmadığını kaydeden İde, “Hayırlı olsun” dedi.

“GENEL MERKEZDE MORALLER BOZUK”

Partide bazı genel başkan yardımcılarının bilgileri dışında sekreterlerin işine son verilmesi ya da görev yerlerinin değiştirilmesi de çalışanları huzursuz etti. Bir yetkili “Genel Merkez’de moraller son derece bozuk. Çalışanları huzursuz” dedi.

 

İlginizi Çekebilir

Evcil köpeklerde salgın riski

Evde beslenen köpekler arasında salgın hızla yayılıyor Amerika’da. Evcil köpekler arasında salgın hastalık çok hızlı …

Sınırsız Hosting