Ana Sayfa / Yaşam / Azerbaycan’a Ermeni saldırısı

Azerbaycan’a Ermeni saldırısı

Ermeni askerler Azerbaycan’a saldırdı çok sayıda şehit var. Azerbaycan Ermenistan cephe hattında dün gece yani 24 Şubat’ta Ermeni askerler saldırdı. Çatışmalar hala sürüyor. Azerbaycan-Ermenistan arasında dün gece başlayan şiddetli çatışmalar hala sürüyor.

Ermenistan askerleri Azerbaycan’a saldırdı. Şehit olan Azerbaycan askerleri konusunda henüz açıklama yapılmadı sayı olarak. Azerbaycan Savunma Bakanlığı, bir grup Ermeni askerin, Azerbaycan sınır birliklerine gece sızma operasyonu gerçekleştirmek isterken Azerbaycan tarafından fark edildiğini ve anında karşılık verilerek püskürtüldüklerini açıkladı.

AZERBAYCAN ASKERLERİ ERMENİLERİ PÜSKÜRTTÜ

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan ordusunun dün gece sınır hattının Xocavənd ve Fuzuli tarafından elverişli pozisyonu ele geçirmek isterken ağır silahlarla, Azerbaycan birliklerini ateşe tuttuğunu duyurdu.

Savunma Bakanlığı, Ermenistan’ın bu girişimine anında karşılık verildiğini; Ermeni askerlerin geri çekilmek zorunda kaldığını ancak şiddetli çatışmaların sürdüğünü; bu çatışmalar sonucunda kayıplar olduğunu duyurdu.

 

İlginizi Çekebilir

Üsküdar öldürülen 3 kişinin isimleri

Üsküdar pastane çatışma öldürülen 3 kişinin isimleri ve yaralıların kimlikleri. İstanbul Üsküdar’da bir pastanede barışmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting