Ana Sayfa / Sağlık / Burç 31 Ocak yorumları (Günlük burç 2017)
BURÇ YORUM GÜNLÜK

Burç 31 Ocak yorumları (Günlük burç 2017)

Günlük burç 31 Ocak 2017 yorumları. astrolog ve yıldıznameye göre burcun bugün sana ne getirecek. Burç tahmin 31 Ocak 2017 aşk, para, şans ve kısmet. Tüm burçların 31 Ocak salı yorumları. Salı Burç 31 Ocak 2017 günlük yorum ve analizleri. Aslan, İkizler Başak 31 Ocak salı yorumları 2017.

Burcum burcum bugün bana ne söyleyeceksin. Kısmetim, aşkım, param ve işim ne olacak benim güzel burcum. 31 Ocak salı 2017 tüm burçların günlük en özel yorumları.

MERAK ETME SEN EY BURCUM..

SALI  31 Ocak KOÇ Burç Yorumu:

Koç gibi kadın ve erkek. şanslı burcun çocukları. Bugün, ortaklıklar konusunda oldukça dikkatlisiniz. Düşüncelerinizin kabul görmesini istiyor, bu konuda gerekli aktiviteleri sağlıyorsunuz. İş yaşamınızla ilgili belli standartlara ihtiyacınız var. Gizli görüşmeler için uygun bir gün değil, isteklerinize açıklık getirmelisiniz. Yapacağınız konuşmalarda kırıcı olmamaya çalışın.

SALI 31 Ocak  BOĞA Burç Yorumu:Yollarla ilgili bağlantılarınız gündeme gelecek. Gizli görüşmeler için yeni başlangıçlara hazırsınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle alacağınız ortak kararlar, kısa yolculukları gündeme getirecektir. Seyahatleriniz, iş bağlantılarınızla paralel gelişecek ve sizi mutlu edecektir. Bugün, sabit davranmakla çok şey kazanabilirsiniz.

İKİZLER 31 OCAK SALI YORUM

SALI 31 Ocak  İKİZLER Bir gün herkes bu anı tadacak. Burç Yorumu:Jüpiter’den aldığınız olumlu etki, sosyal aktivitelerinize hareketlilik veriyor. Planladığınız her türlü işi büyük bir coşkuyla yaşama geçirmek isteyeceksiniz. Estetik yeteneğinizi mükemmel kullanabileceğiniz bir gün içerisindesiniz. Maddesel konulara daha sabit yaklaşıyor, isteklerinizde inatla direniyorsunuz. Çok renkli bir gün sizi bekliyor.

31 Ocak  YENGEÇ Burç Yorumu:Satın almak istediğiniz şeylere dikkat etmelisiniz. Bugün, alışverişlerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Partnerinizin beklentilerine karşılık vermeniz güç gelse de, uzun vadeli bir ilişki için gerekli doneleri tamamlamalısınız. Gizlilikler ilginizi çekiyor; ancak sırlarınızı içinizde saklayamıyorsunuz.

31 Ocak ASLAN Burç Yorumu:Gücünüzü karşı tarafın istekleriyle perçinlemekten hoşlanıyorsunuz. Onun istekleri sizin tarzınıza uygun olmasa bile, siz güçten yana olduğunuz için partnerinizden farklılıklar bekliyorsunuz. Bugün, ilişkinizde istediğiniz tatmini sağlayacak, ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Baş ağrılarınızın nedeni stresten kaynaklanıyor.

31 Ocak BAŞAK Burç Yorumu:Partnerinizle aranızda parasal problem çıkmasını istemiyorsanız, onunla bu konulara girmekten kaçınmalısınız. Bugün, yönetici ruhunuz atakta. İlişkilerinizi siz yönlendirmek istiyor ve isteklerinizde diretiyorsunuz. Planlı, programlı hareket ederek başarıya ulaşmanız mümkün. Denemelerinizi bu yönde geliştirmelisiniz.

terazi 31 ocak salı 2017 yorum

31 Ocak TERAZİ Burç Yorumu:Uzun süredir satın almak istediğiniz emlak ile ilgili girişimciliğiniz ön plana çıkıyor. Partnerinizin de istekleri doğrultusunda hareket etmekle, sonuçlar istediğiniz gibi olacak. Gizli inatçılığınızı ortaya çıkarmazsanız, problem yaşamayacaksınız. Bugün, öfkelerinizi denetlemeli, aşırı atak hareketlerden sakınmalısınız.

31 Ocak AKREP Burç Yorumu:Maddi konularda kaybetmeyi sevmiyorsunuz. Bugün, girişimciliğinizi destekleyici çevresel ilişkilere ihtiyacınız var. Sizden güçlü insanların tecrübeleri, motivasyonunuzu arttıracak. Planlarınızı yapmadan önce onların da fikrini almalısınız. Planladığınız işleri yaşama geçirirken dengeli davranmaya çalışmalısınız.

31 Ocak  YAY Burç Yorumu:Özgürlüğünüzü kısıtlayacak çevre koşullarından nefret ediyorsunuz. Bugün, birçok organizasyonel işler gündeme gelebilir. Arkadaşlarınızla birlikte alacağınız ortak kararlar, sosyal aktivitenizi güçlendirecek. Siz yaratmayı seviyorsunuz. İşinizle ilgili kökten değişimler söz konusu olacak. Kendinizi geliştireceğiniz bir gün.

OĞLAK 31 OCAK 2017 YORUM

31 Ocak OĞLAK Burç Yorumu:Çevresel koşullarınız her an değişebilir. Ele aldığınız her konu, bir öncesinden çok daha detaylı oluyor. Bugün, birçok fırsat ayağınıza gelecek. Seçim şansınızı doğru kullanarak hedeflerinizi belirleyeceksiniz. Sağlık konusunda diz ağrıları ve bacak krampları sizi rahatsız edebilir. Dikkatli olun!

SALI Ocak 2017 -KOVA Burç Yorumu:Kişisel çabalarınız, maddesel kazançlarınızla paralel ilerliyor. İsteklerinizi belli sınırlar içinde ölçülü bir şekilde genişletmek istiyorsunuz. Yardım almaktan çekindiğiniz için, bazı konularda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bugün, partnerinizin ortak çalışmalarını da yakından takip etme imkanı bulacaksınız.

SALI 31 Ocak 2017 BALIK Burç Yorumu:Fikir değiştirmeniz her zaman olumlu sonuç vermiyor. Partnerinizin sizi keşfetmesine fırsat tanımalı, aşk konusunda ona şans vermelisiniz. Kişisel ilişkilerinizde sistemlerinizi zorladığınız zaman hata yapmanızda kolaylaşıyor. Bugün, çevrenin size olan tavırlarını olumlu bir şekilde değerlendirme imkanınız olacak. Burcunuza güvenin.

İlginizi Çekebilir

Bilecik define kazısı faciası

Söğüt’te define arayışı faciayla sonuçlandı. Bilecik define bulunan yerler hemen dikkat çekti ölüm haberi peşinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting