Ana Sayfa / Kadınca / Burç 4 Şubat yorum (Günlük burç 4 şubat 2017)
GÜNLÜK BURÇ YORUM

Burç 4 Şubat yorum (Günlük burç 4 şubat 2017)

Günün burç yorumları 4 Şubat 2017 Cuma. Bugün burcun ne diyor Cuma 2017 4 Şubat. 4.02.2017 günlük burç yorumları. Oğlak 4 şubat Cuma yorumu 2017. İkizler. Balık 4 şubat 2017 Cuma yorumları. Günün en şanssız burcu ve en şanslıları. para, aşk ve iş burç yorumları. İnternetin en iyi burç yorum sitesi günlük ve haftalık burçların en iyi yorumları.

4 ŞUBAT 2017 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

ÇALIŞMAK KEYİFLİDİR

4 ŞUBAT 2017 CUMA KOÇ Burç Yorumu: Cumanız hayr olsun. Koç kadını isterse yapar. İçsel enerjiniz çok fazla. Aynı anda birçok organizasyon iş yapmak istiyor ve çalışmalarınızdan büyük bir keyif alıyorsunuz. Bugün, Ay kombinasyon burcunuz Ya1da ilerlerken, kısa yolculuk planları yapabilirsiniz. Yakın dostlarınızın fikrini almak zorunda kalışınız, işin keyfini kaçırabilir. Sağduyunuza güvenmelisiniz.

4 ŞUBAT 2017 CUMA BOĞA Burç Yorumu: Gelin şimdi geçmişinizi bir hatırlayın. Bugünlerenasıl geldiniz. Boğa kızı güçlüdür. Bugün geleneksel kişiliğinizi aşan konular üzerinde yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Yaşamla ilgili ilginç ve sizi aşan konular üzerinde doğru bir yaklaşımınız var. Çevrenizi yargılamaktan çekinmenize rağmen, düşüncelerinizden ödün vermek gibi bir tavrınız yok. Olaylara mantıklı bir çözümle yaklaşmanız, sizi daha da gerçekçi yapıyor.

4 ŞUBAT 2017 CUMA İKİZLER Burç Yorumu:Ay karşıt burcunuz Yay’da ilerliyor. Bugün, ilişkilerinizde vurdum duymaz davranarak, partnerinizin tepkisini üzerinize çekebilirsiniz. Düşüncelerinizi özgürce savunmanız, sizi çevrenize karşı cazip kılsa da evliliğe yakın olan İkizler için dikkat edilmesi gereken bir gün. Ayrıca ilginç fikirlerinizle göz dolduracağınız bir gün yaşayacaksınız.

FİKİRLERE ÖNEM VERİN

4 ŞUBAT 2017 CUMA  YENGEÇ Burç Yorumu: Yaşam size bir sürpriz hazırlayabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerin özgürlüklerine ve fikirlerine çok önem veriyorsunuz. Bugün, genç arkadaş çevrenizle güçlü bir iletişim yakalayacak ve yeni projeler için gerekli potansiyeli sağlayacaksınız. Özellikle iletişim konusunda becerisi yüksek kişiler ilginizi çekiyor. Küçük ayrıntılardan olumsuz etkilenmemelisiniz.

4 ŞUBAT 2017 CUMA  ASLAN Burç Yorumu:Ay kombinasyon burcunuz Yay’da ilerliyor ve enerjinizin güçlendiğini hissediyorsunuz. Bugün, aşk yaşantınızda hareketli bir gün sizi bekliyor. Partnerinizle birlikte katıldığınız eğlenceli ortamlarda keyifli anlar geçirebilirsiniz. Onun sizi yargılamasından hoşlanmıyor ve onun duygularından emin olmak istiyorsunuz.

4 ŞUBAT 2017 CUMA  BAŞAK Burç Yorumu:Ailenizle birlikte paylaştığınız konuları seçerken dikkatli olmalısınız. Ayrı fikirlere sahip olduğunuz için, küçük tartışmalar ortaya çıkabilir. Bugün, evinizle ilgili değişik hayalleriniz var. Alışveriş yapmak için uygun bir gün. Bir türlü sahip olamadığınız şeyleri satın alabilirsiniz. Partnerinizle arkadaşlığınız olumlu bir boyutta gelişiyor.

İLİŞKİLERİNİZİ GELİŞTİRİN

4 ŞUBAT 2017 CUMA  TERAZİ Burç Yorumu: parax aşk ve işx siz bunun için varsınız Çevrenizde farklı fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. İletişim konularında yoğunluk yaşıyor olmanız, sizin için ilginç bir durum. Birçok konuda arabuluculuk görevini üstlenebilirsiniz. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, yakın komşu ve akraba ilişkilerinizi gündeme getirecek. Onlarla ortak çalışmalar içinde bulunacaksınız

4 ŞUBAT 2017 CUMA  AKREP Burç Yorumu:Maddi konularda kendinize yeni kaynaklar aramanız isabetli bir davranış. Bulunduğunuz alanların size yetersiz geldiğini görmeniz, sizi olumsuz etkiliyor. Bugün, yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak işler peşinde olacak ve bu konuda gerekli kişilerle bağlantılarınızı kuracaksınız. Stresten kaynaklanan baş ağrılarınız mevcut.

4 ŞUBAT 2017 CUMA  YAY Burç Yorumu:Ay burcunuzda ilerlerken uçuk yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Bugün oldukça duygu yüklü ve alınganlık göstereceğiniz bir gün. Özellikle, partnerinizin davranışlarından çok fazla etkileniyor ve onun sözlerini yanlış değerlendiriyorsunuz. Her şeye olumsuz değerlendirmekten çok, düşüncelerinizde netleşmeyi denemelisiniz.

ELEŞTİRİLERE AÇIK OLUN

4 ŞUBAT 2017 CUMA  OĞLAK Burç Yorumu:Bugün, çok hızlı düşünüyor ve bulunduğunuz alanlarda kısa paslaşmalardan yorulmuş görünüyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, sizi isyankar ve olaylara karşı sabırsız davranışlar içinde olmanıza neden oluyor. Özellikle yaratıcılığınızı ön plana çıkaracak çalışmalarla gündeme geleceksiniz. Sizi tenkit edenlere aldırmamalısınız.

4 ŞUBAT 2017 CUMA KOVA Burç Yorumu:Sosyal ve kişisel ilişkilerinizde aşırılığa kaçan davranışlar içindesiniz. Sözlerinizin yanlış anlaşılmasını istemiyorsanız, oto kontrol sisteminizi elden bırakmayınız. Küçük ayrıntılardan yola çıkarak birçok olayın çözümüne hızlı bir şekilde ulaşıyorsunuz. Pratik düşüncelerinizle dikkat çekecek ve ortak çalışmalardan zevk alacaksınız.

4 ŞUBAT 2017 CUMA  BALIK Burç Yorumu: Balık erkeği işini bilir. Hırslı yönleriniz ön plana çıkıyor. İdeallerinizi uğruna taviz vermekten kaçınmayabilirsiniz. Bugün, Ay tepe evinizde ilerliyor. Mesleğinizle ilgili yüksek hayalleriniz var ve özgürce düşündüğünüz zaman daha başarılı oluyorsunuz. Gerekli kişilerle istediğiniz bağlantıları yapacak ve kendinizi ifade edebileceksiniz. Sitemize yorum yapın..

İlginizi Çekebilir

Kuaför ve berberler pazarları kapalı

Kuaför ve berberler pazar günleri kapalı olacak. Gelin ve damatlara şok, pazar günleri güzellik salonları, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting