Ana Sayfa / Kadınca / Burç 8 Şubat yorumları (Günlük burç 8 Şubat 2017)
GÜNLÜK BURÇ YORUM

Burç 8 Şubat yorumları (Günlük burç 8 Şubat 2017)

Bugün burcun 8 Şubat Çarşamba 2017 sana ne müjdeler getirecek, sen bugün neler yaşayacaksın. 8.02.2017 günlük burç yorumları. 8 Şubat aslan 2017 yorumları. Yay 8 Şubat çarşamba günlük yorumları. İkizler 8 Şubat 2017 günlük burç yorumu. Kova 8 Şubat 2017 yorumu. 8 Şubat ikizler, balık ve terazi burcu günlük yorumları. tüm burçların bugün yani 8 Şubat Çarşamba 2017 teknik yorum ve analizleri. Astrolog ve yıldıznameye görü günlük burç yorumları ve analizleri siteniz bilgikahani nde. 

8 ŞUBAT 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI ÇARŞAMBA

ŞİMDİ AŞK ZAMANI KOÇ KADINI DÖNEMİNE GİRDİ

GÜNLÜK 8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA KOÇ Burç Yorumu: Ya işte böyle, sevgililer gününe de çok az kaldı. Salı sallanacak 1+4 şubat’ta. Sen dre bunu değerlendir Koç erkeği. Bugün düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Özellikle maddi konulara odaklaşmanız sayesinde bazı problemlerinizi rahatlıkla çözüyorsunuz. Uzun süredir beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Yönetici gezegeniniz para evinizi olumlu etkilerken, sabit gelirlerinizi genişletecek projeler peşinde olacaksınız.

GÜNLÜK 8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA BOĞA Burç Yorumu: Parayı bu kadar çok sevme. Aşkın tadını çıkar. Sevginizi paylaşma konusunda oldukça iyi niyetli davranıyorsunuz. Partnerinizle birlikte fikir alış verişi yapacak, bazı konularda ortak platform oluşturacaksınız. Düşüncelerinizi özgürce ortaya koyduğunuz zaman, çok daha başarılı olabiliyorsunuz. Bugün, zihinsel aktiviteniz çok yüksek. Kendinize güveniyorsunuz. Sen sen ol kendin ol.

DUYGUSALSINIZ AMA FAZLA ABARTMAYIN

GÜNLÜK 8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA İKİZLER Burç Yorumu: Sizin için hayatta en önemli şey ne? Düşün ve ona göre harekete geç. Duygusal konularda, ailenizin üzerinizde bazı baskıcı davranışlarını hissedebileceğiniz bir gün içindesiniz. Onların haklı olabileceğini unutmamalı ve görüşlerine saygı göstermelisiniz. Eski anılarınızın yeniden gündeme geleceğini düşünerek canınız sıkılmasın. Bazı şeyleri artık düşünmek istemiyorsunuz. Olaylar gittikçe yön değiştiriyor.

İSTEĞİNİZİN BİR SINIRI OLSUN

GÜNLÜK 8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA YENGEÇ Burç Yorumu: Yok öyle hayat sadece sana güzel değil, karşındakini de düşün. Bak kocan, sevgilin senin için neler düşünüyor. Çevresel koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde. Güçsüz kişilerden nefret ettiğiniz için hedeflerinizi yüksek tutuyorsunuz. Bugün, olayları kendi açınızdan değerlendirme amacı içindesiniz. Maddesel isteklerinizde çok fazla bir artış var.Harcamalarınız konusunda temkinli olmaya özen gösteriyorsunuz. Hadi uzat elini sevdiğine..

GÜNLÜK 8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA ASLAN Burç Yorumu:Birlikte çalıştığınız kişilerden bazı maddi talepleriniz olabilir. Çalışmalarınızın karşılığı olarak kendinize bu hakkın verilmesini istiyorsunuz. Bugün kendinizin bazı farklı değerleri olduğuna inanabilir ve olayların gelişimini bu özelliklerinize göre şekillendirebilirsiniz. Değişiklik size iyi gelecektir.

ETKİLENME ETKİLE ARTIK

GÜNLÜK 8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA BAŞAK Burç Yorumu: tamam anladık çok edilgensin. Ama artık sen de biraz gayret göster. Şubat’ın değerini bil..Partnerinizin davranışlarından çok çabuk etkileniyorsunuz. Bazı olaylar hakkında düşüncelerinizi söylemek istiyorsanız, uygun bir zamanı beklemelisiniz. Onun sizin fikirlerinizi benimsemesi kolay olmayacaktır. Güven konusun çok önemli olduğunu anlatmak için zamana ihtiyacınız olacaktır. Olayları abartmamalısınız. karşıdaki insanı biraz olsun tanı..

GÜNLÜK 8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA TERAZİ Burç Yorumu:Detaylar ve inceliklerin gündeme gelmesi biraz da sizin tarzınızı ortaya koyuyor. Gelişigüzel işlere tahammülünüz yok. Bazı geçmiş tecrübelerinizin yapacağınız işlere olan katkısını yok saymamalısınız. Bugün, kendinizi çok daha dingin ve algılama gücünüzün yüksek olduğunu hissedebiliyorsunuz. Paylaşımlarınızda alçak gönüllü olmalısınız

TEŞHİS ET TEDAVİ BUL

GÜNLÜK 8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA AKREP Burç Yorumu: Zor günlerden geçtin. Hastalık sıkıntı ve artık bitti. Bugün, grup çalışmalarına yatkın bir gününüzdesiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz bir çok konu ilginizi çekebilir ve motivasyonunuzu hangi konudan yana kullanacağınızı şaşırabilirsiniz. Küçük detaylardan yola çıkıp birçok konunun özüne girebiliyorsunuz. Teşhislerinizde yanılmayacaksınız. Siz kendi değerinizi kendiniz aslında çok iyi biliyorsunuz.

GÜNLÜK 8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA YAY Burç Yorumu:Gücünüzün farkındasınız ve yapacağınız işlere planlı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Dürüstlük kavramını en iyi uygulayıcılarından biri olarak çevrenizi yargılamanız normal. Olaylara farklı açılardan yorum getirmeniz sizi farklı kılarken, partnerinizin de sizinle aynı fikirde olmasını istiyorsunuz. Duygusal konularda hassas bir gündesiniz.

işte, aşkta ve sağlıkta kazanacağınız bir gün

GÜNLÜK 8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA OĞLAK Burç Yorumu: Sen bugün çok iyi bir döneme giriyorsun ey oğlak kadını. Sabrınız ve gücünüzü ilişkilerinize yansıtmayı iyi biliyor ve karşı taraftan da aynı şeyi bekliyorsunuz. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, iş ilişkilerinizde iyi niyetli yaklaşımlarınızın karşılığını göreceğinizi gösteriyor. Amaçlarınızdan vazgeçmemelisiniz. Sizi zorlayanlar karşısında, diretme gücünüzü kullanmalısınız

GÜNLÜK 8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA KOVA Burç Yorumu: Çarşamba’yı sel almasın. Bak önün perşembe. Bugün duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut getirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı güçlü aşk duygularınızla birleştireceksiniz. Partnerinizle birlikte soyut olaylara yöneleceksiniz. Kişisel gelişiminizin size sağlayacağı avantajlar konusunda şüpheniz olmasın. Olayları hızlı bir şekilde irdeliyor olmanız, olağan olayları çabuklaştıracak. Cuma’ya da az kaldı hadi tatil planı yap.

GÜNLÜK 8 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA BALIK Burç Yorumu: iŞ ZOR AMA SİZ KEYİF ALMASINI BİLİYORSUNUZ DEĞİL Mİ? Birlikte çalıştığınız kişilere iyi niyetli yaklaşmanız gözden kaçmıyor. Onlarla aranızda önlenemeyen bir duygusallık mevcut. Bazı iş arkadaşlarınıza çok daha farklı yaklaşmanız, dedikoduların oluşmasına neden olabilir. Karşı cins üzerinde etkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Birçok şeyi kendi çabanızla gerçekleştireceksiniz. HADİ HAREKETLEN BİRAZ.

Sitemize yorum yapmayı unutmayın..

İlginizi Çekebilir

Fatma Turgut neci, nereli ve kim?

Şarkıcı Fatma Turgut aslen nereli, kaç yaşında, Fatma Turgut yşrkıları yaşamı ve hakkında merak edilenler. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting