Ana Sayfa / Kadınca / Deniz Seki Tayfun Topal ilişkisi

Deniz Seki Tayfun Topal ilişkisi

Tayfun Topal’ın Deniz Seki ile sevgili olduğu öne sürüldü. Bu arada murat Karabova da açıklama yaptı ve Deniz Seki iddialarına açıklama getirdi. Geçtiğimiz haftalarda Seda Sayan’ın eski sevgilisi Murat Karabova ile aşk yaşadığı iddia edilen Deniz Seki, Tayfun Topal ile el ele görüntülendi.

Deniz Seki ile Tayfun Topal’ın yeni bir ilişkiye başladıkları öne sürüldü ve ilk kare fotoğraf geldi. Deniz Seki ile adı aşk iddialarına karışın murat Karabova ise sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. Uzun yıllardır beraber olduğu Faruk Salman’dan sürpriz bir şekilde ayrılan Deniz Seki, özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Seda Sayan’ın eski sevgilisi Murat Karabova ile anılan ancak iddiaları reddeden Deniz Seki, Alaçatı tatilinde Tayfun Topal ile el ele yakalandı.

“3 – 5 GÜNDE AŞK YAŞAMAM”
Karabova, sosyal medya hesabından çarpıcı bir açıklamada bulundu. Bir süredir şarkıcı Deniz Seki ile birlikte olduğu iddia edilen Karabova, Seren Serengil’in nişan töreninde de Seki ile birlikte samimi görüntüler vermişti. Dün Alaçatı’da bir iş adamı ile el ele ortaya çıkan Deniz Seki’yi gören Murat Karabova, sosyal medyadan hemen açıklama yaptı.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting