Ana Sayfa / Yaşam / Dün gece Survivor elenen Sadin (28 şubat Survivor elenen)

Dün gece Survivor elenen Sadin (28 şubat Survivor elenen)

Survivor dün gece elenen isim 28 Şubat belli oldu. Sadin Survivor’dan elendi.  Survivor’da Adem Kılıççı Furkan’a küfür etti Acun Ilıcalı diskalifiye öncesi son uyarısını yaptı. Survivor 2017 Ünlülerde Adem Furkan ve Serhat Akın kavgası sürüyor. Adaya son veda eden isim belli oldu Sirvivor 2017’de. Sadin, Sabriye, Erdi ve Fatih’ten hangisi eendi Acun Ilıcalı açıkladı. TV 8 Survivor eleme gecesi son haberleri. Survivor Gökhan diskalifiye mi olacak sakatlığı nedeniyle sorusu. Survivor 2017 Gönüllüler takımındaki Gökhan sakatlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı son durumunu Acun Ilıcalı açıklayacak. Sadin elendikten sonra, “hayırlısı benim için böyleymiş” dedi.

Survivor 2017 elenen isim Sadin Oldu. Sadin Ada’ya veda etti. Sadin elendi mi Survivor’da? Fatih mi elendi dün gece Survivor’da? 28 Şubat Survivor elenen isim belli oldu. Survivor’da kim elendi? sorusunun cevap bulacağı son gün öncesi ünlüler ve gönüllüler takımı ödül oyunları için karşı karşıya geldi. Gönüllüler ödül oyununu kazandı ve ünlüler takımında Adem ile havuç yani Furkan Kızılay’ın kavgası damga vurdu geceye. Survivor Gönüllüler takımındaki Gökhan hastaneye kaldırıldı. Gökhan’ın Survivor’a devam edip etmeyeceği önümüzdeki bölümlerde belli olacak. Survivor’ın son bölümünde iskender ödül oyununu ünlüler takımı sembol ödül oyununu ise Furkan Kızılay kazandı. Survivor’da yarın oynanacak ödül oyunları sonrası veda konseyi yapılacak. Elemeye kalan Sabriye, Erdi, Fatih, Sadin’den en az SMS oyunu alan Survivor’dan elenecek. İşte Survivor’da bu hafta yaşananlar…

Survivor’da nefesler tutuldu veda konseyi bekleniyor. Son bölümde ünlüler takımı ile gönüllüller takımı iskender ödül oyunu için karşı karşıya geldi.

İki takım arasındaki iskender ödül oyununu ünlüler takımı kazandı.

Sembol ödül oyununun galibi ise ünlüler takımından Furkan oldu.
Survivor’ın altıncı haftasının son gününde bu akşam veda konseyi öncesi ünlüler ve gönüllüler takımları ödül oyunlarında karşı karşıya gelecek ve ardından elemeye geçilecek.

Sabriye, Erdi, Fatih, Sadin’den en az SMS oyunu alan Survivor’dan elenecek.

İşte bu hafta Survivor’da yaşananlar…
Survivor’da pazar günü ünlüler takımı ile gönüllüler takımı bu haftaki ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Elemeye konseyine kalacak 2 kişinin daha belirleneceği dokunulmazlık oyununu finalde ünlüler takımı kazandı.
Gönüllüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmaz oyununu ise Gökhan kazandı.
Eleme konseyinde ünlüler takımından adı en çok yazılan Sadin ile Gökhan’ın adını verdiği Erdi Survivor’ın altıncı haftasında elemeye kaldı.
Acun Ilıcalı, cumartesi günü elemeye kalan Fatih ve Sabriye ile bugün isimleri belirlenen Sadin ve Erdi’ye son sözlerini sordu….
Sadin karar için şunları söyledi: Böyle bir sonuç bekleniyor muydu? Açıkçası ben kendi tarafımdan beklemiyordum. Çünkü bu hafta içinden çok güzel oyunlar kazandık, kazandırdım takımıma. Neticede ismimiz yazılmış buraya gelmişiz Survivor’a arkadaşlar da böyle uygun görmüşler kendi kafalarında. Hakkımızda hayırlısı neyse o olacak.

SON SURVİVOR 2017’DEN ELENEN İSİM KİM OLDU?

Erdi karar sonrası şöyle konuştu: Benim için sürpriz olmadı. Beklediğim bir durumdu. Gökhan’ın da dediği gibi adaya geldiğimizden beri bir yarım saat konuşmuşluğumuz yok. Husumete ben husumet derim. Evet aramızda husumet var, kesinlikle dünyaya aynı görüş açısıyla bakmıyoruz. Adada birbirimizden en uzak iki insanız. Şu anda şu gönüllüler takımında kişisel performansın p’si konuşulamaz. 6. hafta gelmiş takımda tek bir performans birincisi yok. Bugün best of 5-0 kaybedilmiş. 6. haftada sembolü Volkan almış, altıncı haftaya kadar sembol alamamış bir takım performansı p’sini konuşamaz. Bu takımda başka bir şey eksik. Gökhan diyor ki kişisel performans. Ben de diyeyim ki “İstatistiği tuttuğumuzda Gökhan’ın oynamadığı 3 oyunda da gönüllüler takım oyundan galip geldi” Bu Gökhan sen çok kötüsün anlamına gelmez. Benim mücadelem de ortada. Son zamanlar şöyle bir şey görüyorum. Bu gitme adayları devamlı özgeçmişleriyle ilgili ajitisyon ve dram içerisindeler. Madem ki moda oldu ben de söyleyeyim. Kimseye ezilip bükülmem, kimseye eğilip bükülmem. Özgeçmişimle de ilgili hiçbir şeye ihtiyacım yoktu. Allah babamdan razı olsun. Orta halli semtin orta halli ailesinin çocuğuyum. Ben burada milletin merhamet oylarına değil adalet oylarına talibim, korkmuyorum.

Erdi sonrası söz alan Sabriye ise şunları söyledi:
Erdi’ye şunu söylemek istiyorum. Herhalde lafı bana attı. Susuyorsam asaletimdendir. Lafa bakarım laf mı diye. Bir de adama bakarım adam mı diye. Bunu söylemek istedim Erdi’ye cevap olarak. Kaç haftadır bu potadan kurtuluyorum sevenlerim sayesinde, beni destekleyenler sayesinde. Hepsini çok seviyorum hepsinden Allah razı olsun. İnşallah bu hafta da bu potadan güçlü ayrılacağım. Her şey halkın taktiri. Hepsinden Allah razı olsun.

Ünlüler takımından elemeye kalan bir başka isim Fatih ise “Ben SMS ile ilgili durumumu hiç bilmiyorum. Sevenim de var sevmiyenim de var. Çünkü ben yıllarca kötü adamı oynadım. O anlamda durumum nedir hiç bilgim yok. Ama hayatımın en kötü dönemlerimde kendimi ne kadar kötü hissidersem hissedeyim kendimi Allah’a teslim ettim. O üzüldüğüm anlarda beni sonrasında rahata güzelliğe kavuşturdu. Ben yine yüce Rabbime sığınıyorum. O beni elenirsem yine iyi bir şeye sığındıracaktır. Kalırsam ki Survivor’a katılmayı çok istediğimi siz de biliyorsunuz. Burada savaşmak istiyorum. Hayatım boyunca hep zoru seçtim, başarmaya çalıştım, başardığım da çok oldu. Survivor’da gerçekten çok zor. Seçtim geldim. Savaşmak istiyorum. Önce Allah’a sonra seyircinin oylarıyla buradayız. Allah izin verirse inşallah.
Salı günü veda konseyi yapılacak. Sabriye, Erdi, Fatih, Sadin’den en az SMS oyunu alan Survivor’dan elenecek.

SURVİVOR 2017 FİNALİSTLERİ BELLİ Mİ?

Hakan Hatipoğlu, “Yüzde yüz finalde olacak bir isim var. İlhan Mansız’ı şimdiden yaz finale. Bence son 5 için 3 ismi belli; İlhan Mansız, Adem Kılıççı ve Sema Apak. Yüzde 99 Kıbrıs’talar, bunlar banko. Zaten bunların olmaması Survivor’ın doğasına aykırı. Adem vicdani ve duygusal tarafıyla, biraz da performansıyla hak ediyor. İlhan Mansız liderliği ve karizmasıyla hak ediyor. Sema da gerçekten performansıyla Survivor finaline yakışıyorlar” ifadelerini kullandı.
“HAYRETLE İZLEYECEĞİZ”
Survivor’ın eski yarışmacısı, “Bu üç isim de Survivor olmaları için bir parça eksik var. Mesela Adem de performans eksik. İlhan Mansız da sinirlendiğinde kötü duruyor. Bunu yenerse ‘Gözü kapalı final koltuğunda’ derim. Sinirini azaltması lazım. Sema ise kesinlikle ada hayatı olarak Nagihan’ın önünde, ama parkurda Nagihan’ın gerisinde. Sema finale kadar gidecek ama bu yolda çok lastik patlatacak. Hepimiz de hayretle izleyeceğiz” şeklinde konuştu. (Milliyet)

İlginizi Çekebilir

Celal Gülbahar neci, nereli ve kim?

Gülbaharlar çetesi kimlerden oluşuyor, elebaşısı kim ve hangi illerde aktifler sorusu. Celal Gülbahar neci, nereli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting