Ana Sayfa / Kadınca / EDHO 56. bölüm (Son bölüm)

EDHO 56. bölüm (Son bölüm)

56. Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Ercüment’i öldürecek mi, yoksa Mert Hızır’ı vuracak mı sorusu. yeni bölüm EDHO fragmanı yani Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı bekleniyor. Hızır ve Hızır Ali CIA’in elinden Suzi (Meryem Uzerli) tarafından kurtulmuştu 55. bölümde. ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümü ile ekranlara geldi. Yayınlandığı günden bu yana Salı akşamlarının reyting lideri olan EDHO’nun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. bölüm fragmanı izlemek için doğru adrestesiniz. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. bölüm fragmanı yayınlandığı an bu başlık altında olacak.

EDHO 56. bölüm ne olacak ve 56. Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı bekleniyor. Hızır intikam peşinde ve ilk durağı Ercüment oldu. Ercüment’in kafasına golf sopasıyla vuran Hızır’ı Mert vuracak mı belli olacak. Ünal ve Suzi (Suzan) CIA’ya ihanet edecek mi? Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tüm hızıyla devam ediyor. Sevilen dizi 55. yeni bölümü ile bugünde izleyiciyi ekranlara kilitleyecek. Öte yandan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. bölüm fragmanında yaşanan sahneler izleyiciyi heyecanlandırdı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar…
Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 55. BÖLÜM ÖZETİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde, Hızır Çakırbeyli CIA’e kafa tutmasının bedelini ağır öder. Tutuldukları yerde yapılan eziyetler karşısında güçlü durmaları çok zor olacaktır. Çakırbeylilerin ortadan kaybolmasının nedeni kısa sürede anlaşılır. Ünal Kaplan, Hızır’ın kaybının zayıflığına yol açacağını bildiğinden her türlü pazarlığa hazırdır. Masaya oturmak isteyen Ercüment herkesin oyunu istemektedir. İlyas ise böyle bir pazarlığa asla yanaşmaz. Abisinin bu şartlar karşısında gerekirse oğlunun ölümüne göz yumacağını bilir.

Masa üyeleri de Hızır’ın uzlaşmaktansa ölmeyi isteyeceğini bildiği halde Ercüment’in isteklerine boyun eğer. Diğer yandan yeğeni CIA’in elinde olan Davut operasyon için harekete geçer. Ünal’la birlikte hareket eden Suzi de olanlar karşısında gücünü gösterecektir.

Meryem ve Ceylan aynı acının etrafında bir araya gelirler. Meryem olanları ev ahalisinden saklamak istese de Hayriye Ana bir şeylerin ters gittiğini hemen anlar. Ailesinin başına gelenler yüzünden artık gücü kalmamıştır. Yine de metaneti elden bırakmaz. Heyecen dolu yeni bölümü.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 54.BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Hızır, Ünal Kaplan yerine Özer’i yok ederek CIA ile alenen savaş başlatmıştır.

Hızır, Ünal Kaplan yerine Özer’i yok ederek CIA ile alenen savaş başlatmıştır. Özer’in ölümü tahmin edildiği gibi masaya huzur getirmez. Arkasında bıraktığı ortağı Ercüment, kendine yapılan yanlışı kolay kolay kabul etmeye niyeti olmayan CIA’in yeni silahı olacaktır. Bu sürpriz gelişme, zamanla toparlanmaya başlayan masanın, iyiye giden ticareti için bir tehdittir. Hızır’ın gözünü korkutmak ise öyle kolay olmayacaktır. Lider olarak masaya kurulan tuzaklara karşılık vermekte geç kalmaz. Huzur kaçırmak isteyenlere inat birlik beraberlik mesajı vermek adına organize ettikleri gecede adeta düşman çatlatacaklardır. Esra’nın yaptığı yanlışı bir türlü hazmedemeyen İlyas depresyondadır. Evine gitmemesi ve her gün yaşadıklarını unutmak adına kendini dağıtması Çakırbeyli ailesini bunaltır. Her ne kadar ayrılmak istediğini söylese de Esra’yı hala sevmektedir. Handan ve Ceylan’ın yanına sığınan Esra da ne yapacağını bilmez haldedir. Bu duruma son vermek de ailenin toparlayıcısı Meryem’e düşer. Sonunda ikna olan Esra’yı evinde kötü bir sürpriz beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

Şeyma Subaşı tek celsede boşandı

Şeyma Subaşı mısırlı eşinden tek celsede boşandı. Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı 5 ay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting