Ana Sayfa / Kime Ait / Emir Bahadır neci, kim ve yaşı
EMİR BAHADIR KİM

Emir Bahadır neci, kim ve yaşı

Emir Bahadır hangi şirketin sahibi,. CEO’su ve hangi emlak krallığının veliahtı bilgisi. En zengin Türkler listesindeki Emir Bahadır aslen nereli, kaç doğumlu ve nerede yaşıyor bilgisi. İngiltere’de haber olan Emir Bahadır kimdir sorusu. Bir milyar sterlinlik gayrimenkul imparatorluğunun varisi olan 24 yaşındaki Emir Bahadır İngiltere’de haber oldu.

Herkes Emir Bahadır kimdir ve nerelidir diye merak ediliyor.  İngiltere’nin konuştuğu Türk playboy Emir Bahadır. Bir milyar sterlinlik gayrimenkul imparatorluğunun varisi Emir Bahadır İngiltere’de haber oldu.
Pek çok ünlü isim gibi Mikanos’ta boy gösteren 24 yaşındaki Emir Bahadır, Instagram’ın zengin çocukları arasında gösteriliyor ve yaptığı paylaşımlarla da öne çıkıyor.
Lüks hayat tarzını gözler önüne sermekten kaçınmayan Türk playboy Emir Bahadır son yaptığı paylaşımlarda ünlü Hollywood yıldızı Lindsay Lohan’la samimi bir şekilde poz verirken görülüyor.
Ünlü ayakkabı tasarımcısı Brian Atwood’un davetlisi olarak Mikanos’taki bir partiye katılan Bahadır, burada çekildiği fotoğrafları instagram hesabından da paylaştı.

İstanbul’da doğdu
İstanbul’da doğan ve İsviçre’de büyüyen Emir’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımların bazıları şu şekilde:

İlginizi Çekebilir

Ali Çelik neci, nereli ve kim (Hakkari Valisi)

Hakkari Valisi Ali Çelik aslen nereli, yaşı, eğitimi ve kimdir bilgileri. Hakkari Kayyım Belediye Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting