Ana Sayfa / Sağlık / Enis Berberoğlu hastalığı
ENİS BERBEROĞLU

Enis Berberoğlu hastalığı

Cezaevindeki CHP Milletvekili Enis Berberoğlu hastaneye kaldırıldı. Enis Berberoğlu’nun rahatsızlığı belli oldu. Maltepe Cezaevi’nde tutuklu bulunan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu bir sağlık problemi sebebiyle bugün hastaneye kaldırıldı.

Enis Berberoğlu hastaneye kaldırıldı, sonra tekrar cezaevine götürüldü. Enis Berberoğlu’nda kasık fıtığı başlangıcı tespit edildi. Saat 14.30’da Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesine götürülen Berberoğlu tedavisinin ardından 16.30 sıralarında tekrar cezaevine geri getirildi.

ENİS BERBEROĞLU’NDA ‘FITIK BAŞLANGICI’ TESPİT EDİLDİ

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Enis Berberoğlu’nun sağlığına ilişkin açıklama yaptı. Yarkadaş, sosyal medya hesabından şu bilgileri paylaştı:

Milletvekilimiz, gazeteci ağabeyimiz sevgili Enis Berberoğlu bugün saat 14.30 sularında hastaneye götürüldü. Birkaç gün önce kasığında bir rahatsızlık olduğunu hisseden Berberoğlu, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaklaşık 1.5 saat süren bir tedaviden geçti. Doktorlar, Berberoğlu’nda “kasık fıtığı başlangıcı” tespit etti. Ameliyat için karar alındı.

Berberoğlu, şu an cezaevinde… Sağlığı kasığındaki rahatsızlığın dışında gayet iyi… Avukatı Yiğit Acar az önce görüştü ve cezaevinden ayrıldı. Milletvekilimiz Enis Berberoğlu, soranlara selam yolladı ve hemen ardından kitap çalışmasına kaldığı yerden devam etmek için çalışmaya başladı.

İlginizi Çekebilir

Dövmede kanser riski

Kanser riski dövmelilerde arttı. Dövme yaptırmak kansere neden olabilir. Dövme hastalıkları ve dövme sonrası ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting