Ana Sayfa / Genel / Erican’da Türk bayrağı yakıldı 24 Nisan

Erican’da Türk bayrağı yakıldı 24 Nisan

Ermeniler 102 yıl önceki sözde Ermeni soykırımı yalanına sarılmaya devam ediyor. Bugün Erivan’da Türk ve Azerbaycan bayrakları yakıldı, Ermeniler yine sınırı aştı. Emenistan’ın başkenti Erivan’da Ermeni olaylarını anma etkinliğinde Türkiye ve Azerbaycan bayrakları yakıldı.

Sözde Ermeni soykırımı yıldönümünde Ersenistan’da Türk ve Azerbaycan bayrakları yakıldı. Ermeniler. Türk düşmanlığı yaptı. Ermenistan’ın başkenti Erivan’da sözde soykırımın 102. yıldönümünü anma etkinliği düzenleyen gruplar, Türkiye ve Azerbaycan bayraklarını yaktı.

Erivan’da bu yıl 17. kez sözde soykırım anısına düzenlenen meşaleli yürüyüşe, Ermenistan’ın iktidar partisi olan Ermenistan Cumhuriyetçi Partisi’nin gençlik örgütünün yanısıra, Taşnaksütyun partisi gençlik kolu, Yerkir Tsirani partisi üyeleri ve Ermenistan işgali altındaki Dağlık Karabağ’dan ve Ermeni diasporasından kişiler katıldı.Erivan’ın merkezindeki Özgürlük Meydanı’nda başlayan gösterilerde göstericiler, Türk ve Azerbaycan bayraklarını ateşe verdi. Gösteriler, iki saat sürdü.

İlginizi Çekebilir

Trump suikast gizemi, kim yaptı?

Trump’a kim suikast düzenledi, saldırgan kim çıktı. ABD’de başkanlara yönelik suikast girişimleri. ABD Başkan Adayı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting