Ana Sayfa / Kadınca / Esra Erol bitiriyor programını
ESRA EROL'DAN VEDA GİBİ KONUŞMA

Esra Erol bitiriyor programını

Evlilik programını bitirme kararı alan Esra Erol bunu canlı yayında ses titreyerek açıkladı. TV’lerdeki izdivaç programlarının kaldırılacağı haberleri üzerine Esra Erol, daha karar çıkmadan programını sezon sonnuda bitireceğini ve bir daha evlilik programı sunmayacağını açıkladı. Esra Erol’da kurgu iddiaları ünlü sunucuyu çileden çıkardı. Esra Erol evlilik programlarının kaldırılması yönündeki haberlere canlı yayında yanıt verdi. Onurunun her şeyden daha önemli olduğunun altını çizen Esra Erol, ‘Bir yerlerde çamur varsa o çamur ise size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam.’ dedi. İşte, sesi titreyerek açıklamada bulunan Esra Erol’un sözleri!

TÜRK AİLE YAPISINI DİNAMİTLEYEN, EVLİLİK ADI ALTINDA HER TÜRLÜ İŞLERİN DÖNDÜĞÜ EVLİLİK VE İZDİVAÇ programları yayından kaldırılıyor. Esra Erol’da son dönemdeki iddialar ve yaşananlar üzerine evlilik programını bitirme kararı aldı sezon sonunda. Sunucularının günlük yüz 150 bin lira kazandığı evlilik programlarındaki figüranlar da medyada bol bol malzeme oluyordu artık bitecek gibi. Esra Erol’dan evlilik programlarının sonu geliyor haberlerine yanıt geldi. Canlı yayında açıklama yapan ve sezon sonunda artık bu mesleği yapmayacağını ima eden Esra Erol şunları söyledi; “Vallahi efendim, kaldırın bu programları siz de kurtulun, ben de kurtulayım. 10 yıldır ekrandayım 10 yıldır bu programı yapıyorum ve bir yere taşımaya çalıştım. Çok emek verdim, bir çocuğu büyüttüm… Ama son 2 yılda geldiği nokta artık beni hayatımdan, insanlığımdan çıkarttı.
Esra Erol sözlerine şöyle devam etti; “Ben artık pes ettim. bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar Allah’ın izniyle yapıcam, ondan sonra… Ben onursuz bir insan değilim! Ben o haberlerin, o karelerin içerisinde olmak isteyen biri değilim. Benim onurum, benim gururum, benim vicdanım, benim şerefim, yaptığım her şeyden çok daha önemli. Çünkü ben babamdan bunu öğrendim. Kazanacağım paradan daha da önemli. Ben onursuz bir insan değilim. Benim şerefim, benim onurum her şeyden daha önemli. Ben babamdan böyle öğrendim çünkü. Yok artık! Bir yerlerde çamur varsa o çamur ise size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam.”

Esra Erol’un bu konuşmayı yaparken sesinin titrediği ve gözyaşlarını tutmakta zorlandığı dikkat çekti.
HER ŞEY KURGU

Çıkan söylentileri kimlerin yaydığını bildiğini ifade eden Esra Erol, birkaç gün önce programdaki her şeyin kurgu olduğunu iddia eden eski adayın sözlerine “Evet burada yaşanan her şey kurgu, sen de kurgusun, senin yaşadıkların da kurgu, 64 çocuğu da ben doğurdum. Ne diyeyim artık.” sözleriyle yanıt vermişti.

İlginizi Çekebilir

Ayfer Dönmez neci, nereli ve kim?

Ayfer dönmez aslen nereli, kaç doğumlu, eğitimi ve mesleği. Ayfer dönmez Ömer dizisi hangi karakteri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting