Ana Sayfa / Genel / Haluk Levent’in İzmir Marşı tepkisi
HALUK LEVENT İZMİR MARŞI

Haluk Levent’in İzmir Marşı tepkisi

Rokçu haluk levent İzmir marşı nedeniyle uğradığı hakaretler nedeniyle yargı yoluna gidiyor. İzmir marşı Haluk Levent yorumuyla çok beğenilmişti ancak bazı çevreler Haluk Levent’e hakaret etmişti. İzmir Marşı klibi ile bir anda gündeme oturan Haluk Levent, attığı bazı tweetler nedeniyle yoğun hakarete maruz kaldığını belirterek isyan etti. Levent, FETÖ’cü trol hesaplar başta olmak üzere kendisine hakaret eden herkese dava açacağını duyurdu.

Haluk levent İzmir Marşı videosu çok beğenilmiş ve takdir görmüştü. İzmir marşı Haluk Levent yorumu bazılarını ise kızdırdı. Yeniden düzenlediği İzmir Marşı ile büyük beğeni toplayan Haluk Levent, Twitter’da yaptığı bazı açıklamalardan sonra kendisine ağır hakaretler eden hesaplarla ilgili yargıya başvuracağını duyurdu.

İzmir Marşı sonrası ve FETÖ’ye karşı yazdığı bazı mesajların ardından yoğun bir hakarete maruz kalan sanatçı, sadece FETÖ’cü trollere değil, İzmir Marşı sonrası kendisine hakaret yağdıranlara da dava açacağını belirtti.

Levent, “Birisi Srebrenitsa çağrımdan sonra ‘Pis komünist, ülkemizi bölemeyeceksiniz’ yazmış. Nasıl bir ülke olduk ya?” diye isyan etti.

Levent’in bazı tweetleri şöyle:

Haluk Levent isyan etti: Hepinizi dava edeceğim

İlginizi Çekebilir

Zorlu binasına silahlı saldırı

Zorlu Holding’e silahlı saldırı. İstanbul’da holding binası kurşunlandı. Şişli’de bulunan Zorlu Holding binasına silahla ateş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting