Ana Sayfa / Kadınca / Hanife’nin oynayacağı dizi
HANİFE DİZİ

Hanife’nin oynayacağı dizi

Türbanlı gelin adayı Hanife’nin oynayacağı dizi Paramparça mı sorusu? İzdivaç programıyla şöhreti yakalayan gelin adayı Hanife, reyting rekorları kıran bir dizinin yapımcısından teklif aldığı iddia ediliyor.

Hanife dizide oynayacak mı sorusu. İzdivaç’ın türbanlı gelin adayı olarak ünlenen Hanife, evlilik programından ayrıldıktan sonra dizi teklifleri almaya başladı. iddialara göre Hanife paramparça dizisine çocuk bakıcısı olarak girecek. İzdivaç programında yaklaşık 3 yıldır eş arayan Hanife, sayısız taliple görüşmesine rağmen aradığı damat adayını bir türlü bulamamıştı. Son dönemlerde damat adayı Serkan ile yakınlaşan Hanife’nin gittiği gece kulübündeki görüntüleri büyük yankı uyandırmıştı. Konuyla ilgili Beyaz TV’de yorumculuk yapan Nihat Doğan, Hanife’yi hedef alarak “Başörtüsünü çıkarıp mini eteğini giysin” sözleriyle ağır bir eleştiride bulunmuştu.
İZDİVAÇ PROGRAMINA VEDA ETTİ

Nihat Doğan’ın bu eleştirisi sonrası konuyu mahkemeye taşıyacağını açıklayan Hanife, bir süre aşk yaşadığı Serkan’a da veda mektubu yazarak bundan sonra izdivaç programına çıkmayacağını açıklamıştı.
REYTİNG REKORTMENİ DİZİDEN TEKLİF ALDI

Şimdilerde sosyal medya hesabından çeşitli markaların tanıtımlarını yapan Hanife’nin bir dizinin yapımcısından teklif aldığı konuşuluyor. Dizide çocuk bakıcısı rolü teklif edilen Hanife’nin bu teklife ne cevap vereceği merak konusu oldu.

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting