Ana Sayfa / Yaşam / İlhan Fatih kavgası diskalifiye (Survivor 2017)
FATİH HÜRKAN İLHAN MANSIZ KAVGA

İlhan Fatih kavgası diskalifiye (Survivor 2017)

İlhan Mansız ile Fatih Hürkan kavga etti Survivor 2017 7 şubat yayınında. Survivor 2017 İlhan Fatih kavgasında diskalifiye çıkacak mı, Fatih yarışmadan çıkarılıyor mu? Survivor 2017 ünlülerde oyun esnasında 7 şubat salı yayına İlhan mansız ile Fatih Hürkan yumruk yumruğa kavga etti. İlhan Mansız Fatih kavgasını set arkasındakiler engelledi. Acun Ilıcalı’nın her iki yarışmacı için önemli bir karar vermesi bekleniyor. 

TV 8 Survivor 2017 7 Şubat Salı yayınında büyük kavga çıktı İlhan Mansız ile Fatih Hürkan arasında. Ödül oyunu oynanırken ünlüler takımında İlhan Mnasız ile Fatih’in önce ağız dalaşı sonrası yumruklaşmaya varan gerilime döndü. İlhan Fatih kavgasını ünlüler takımı ayıramayınca devreye set çalışanları girdi zorlukla ayırdı. 7 Şubat salı Survivor 2017 elenen yarışmacı Denisa olması beklenirken diğer gitme adayları Adem Kılıççı, Erdi ve Sabriye de SMS oyları  oyuncu adaya veda edebilir.

FATİH HÜRKAN YA DA İLHAN MANSIZ DİSKALİFİYE OLUR MU?

Survivor 2017 ünlüler takımındaki İlhan Mansız ile Fatih Hürkan arasındaki kavga için Acun Ilıcalı’nın ada konseyinde açıklama yapması bekleniyor. İlk fragmanlara göre ikili yani İlhan Mansız ile Fatih Hürkan’ın birbirlerine şiddet uyguladığı görülüyor. Bakalım Acun nasıl bir karar verecek.

Gönülllüler takımında iki kişinin dokunulmazlık için seçilmesinin ardından ikinci dokunulmazlık ödülünde gözler ünlülerdeydi. Survivor 2017’deki bu haftanın ikinci elemesinde ise kazanan gönüllüler oldu. Bu şekilde iki kişi ünlüler, iki kişi ise gönüllüler takımından eleme adayı oldu. Peki, Survivor 2017 bireysel dokunulmazlık ödülünü kim kazandı?

Survivor’da hafta sonu oynana iki dokunulmazlık oyunundan çıkan sonuçlara göre elenme adayları belli oldu. Yarışmanın ilk dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kaybetti. İkinci dokunulmazlık oyununu ise ünlüler takımı kaybederek sonuç ortaya çıktı. İki takımda 2’şer aday çıkardı fakat bu adaylar takım içinde büyük tartışma yarattı.

Survivor’da yaşanan dokunulmazlık oyunlarının ardından iki takımdan toplam 4 aday eleme potasına dahil oldu. Heyecan dolu yarışmaların yaşandığı dokunulmazlık oyunları sonucunda iki takımda risk altında. Peki Survivor 2017’de bu hafta kim elenecek? İşte eleme potasına giren adaylar ve yaşananlar

Dokunulmazlık oyununun analizinin yapıldığı ve yüzleşmelerin yaşandığı konseyde ilk ismi Gönüllüler’in toplu oylaması belirledi. Nefes kesen oylama sonucunda 6 ‘gitsin’ oyu alan Denisa birinci aday oldu. “Arkadaşlar biraz dinlenebilir miyim? Potada olmak çok yorucu. Bu bir strateji mi? Çok yoruldum, anlamıyorum!” sözleriyle arkadaşlarına sitemde bulundu. İkinci ismi ise bireysel dokunulmazlığı alan Volkan açıkladı.

Performansı baz aldığını ifade eden Volkan, Erdi ismini verdi. Böylece Survivor’ın ilk eleme adayları Erdi ve Denisa oldu. Bu akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda da yine heyecan dolu anlar yaşandı. Gönüllüler kaybettikleri ilk dokunulmazlığın ardından  oldukça bilenmişlerdi. Oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Ada konseyine giden ünlüler arkadaşlarından 2 kişinin ismini vererek eleme potasına soktu ve eleme potasına giren 4 kişinin adı da kesinleşti. Böylece elemeye Adem, Sabriye, Denisa ve Erdi kaldı.

SURVİVOR 2017 ÜNLÜLERDEKİ FATİH HÜRKAN KİMDİR?

Survivor Fatih Hürkan kaç doğumlu nereli ve neci bilgileri. Survivor’a sonradan katılan ve ünlüler takımına giren Fatih Hürkan kimdir, necidir ve genel bilgileri. 2017 Survivor yarışmacıları Ünlüler Gönüllüler ekibinde kıyasıya yarış devam ediyor. Yarışmalardaki başarısı ve mücadelesi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Fatih Hürkan hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Şimdilik kendi takımlar için savaş veren Fatih Hürkan, bireysel mücadele söz konusu olduğunda sahip oldukları özelliklerin etkisini daha fazla hissedecek. Peki Survivor 2017’de yarışmalardaki başarısı ile dikkat çeken Fatih Hürkan kimdir?

SURVİVOR FATİH HÜRKAN KİMDİR?

Herkes Survivor ünlülerdeki Fatih’in kim olduğunu soruyor. Survivor 2017’ye sonradan dahil olan Fatih Hürkan neci ve kim sizin için derledik. Fatih Hürkan, 14 Eylül 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. İTÜ Makina Mühendisliği bölümü mezunu olan Fatih Hürkan, 1998’de Best Model of Turkey’de 2. seçildi ve mankenliğe başladı. 1998’de başrolünü Emrah’ın oynadığı Unutabilsem (Kaya Ererez/TV) dizisinde küçük bir rolle ilk kez kamera karşısına geçti. Bulut Bey ile başrole geçti, daha sonra kötü adam rollerinin aranan ismi oldu.

Bir süre Şahika Tekand Studio’sunda oyunculuk eğitimi aldı. Tevfik Gelenbe Tiyatrosu’nda Aman Hayret, Biraz Gayret oyunuyla da sahnede profesyonel oldu. Kral TV’de sunuculuk yaptı ve 100’ün üzerinde Reklam filminde rol aldı. 2 sinema filminde yer aldı.

FATİH HÜRKAN ÖNEMLİ FİLMLERİ

1999 – Kahpe Bizans (Gani Müjde)
2006 – Kıyamet (Savaş Erişçi)

Fatih Hürkan, ada konseyinde kendisini şu sözlerle tanıttı; “İstanbul’da yaşıyorum aslen Samsunluyum. Çok uzun zamandır Survivor’a gelmeyi istiyordum. Hayatımda mücadele ve savaş hep vardı. Tam benim için olduğunu düşünüyordum. Çok teşekkür ederim en azından burada oturuyorum. Spora çocukluğumda Judo ile başladım. İstanbul şampiyonluğum var. Ortaokulda kaleciliğe geçtim. Uzun dönem kalecilik yaptım, profesyonelde 4 yıl sürdü. Sonra oyunculuğa geçtim ama sporu hiç bırakmadım. Bir dönem ninjutsu yaptım. Haftanın üç günü halı saha, bir günü voleybol dört günde crossfit yapıyorum. Oyunculuğu epey zamandır yapıyorum. Bir dönem annemin rahatsızlığı nedeniyle ara verdim. Annemi kaybettiğim dönemde şov dünyasından geri düştüm. Kokusunu her zaman özlediğim bir oğlum ve eşim var.”

İlginizi Çekebilir

Jacob Rothschild öldü

Baron öldü. dünyayı yönetin 8 aileden biri olan Rothscild ailesinden biri daha öldü. Rothschild ailesinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting