Ana Sayfa / Yaşam / Kars 7 Aralık okullar tatil

Kars 7 Aralık okullar tatil

7 Aralık kar tatili olan iller ve ilçeler. Kars’ta 7 Aralık Perşembe okullar 1 gün tatil edildi kar yağışı nedeniyle. Kar tatili olan okullar 7 Aralık Kars haber ve gelişmeleri. Kar kalınlığı merkezinde merkezinde 10 santimetre, Bolu Dağı’nda 35 santimetre, yüksek kesimlerdeki Topuk Yaylası, Güzeldere ve Tepeköy mevkilerinde ise 30 santimetreye ulaştı.

Kars okullar 7 Aralık tatil oldu kar yağışı nedeniyle. Kars valiliği kar tatili açıklaması geldi. Karayolları ekipleri, güzergahlarda kar küreme ve yol tuzlama çalışmalarına devam ediyor. Trafik ekipleri de sürücüleri dikkatli olmaları ve hız yapmamaları konusunda uyarıyor.

Meteoroloji yetkilileri ise kar yağışının devam etmesinin beklendiğini bildirdi.

Öte yandan D-655 Batı Karadeniz bağlantı yolu çevresi drone ile havadan görüntülendi. Bölgedeki kar yağışının ardından kartpostallık görüntüler oluştu.

TRABZON’DA DA TATİL EDİLDİ

Trabzon’un Şalpazarı ilçesinde yoğun kar yağışı sebebiyle eğitime 24 Kasım Cuma bir günlük ara verildiği bildirildi.

Öte yandan Niğde’nin Altunhisar ilçesine bağlı Karakapı ve Keçikalesi beldelerinde olumsuz hava şartları nedeniyle okullar 22 Kasım Çarşamba günü 1 gün süreyle tatil edilmişti.

İlginizi Çekebilir

Üsküdar öldürülen 3 kişinin isimleri

Üsküdar pastane çatışma öldürülen 3 kişinin isimleri ve yaralıların kimlikleri. İstanbul Üsküdar’da bir pastanede barışmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting