Ana Sayfa / Yaşam / Marmaray durdu 22 Mart 2017

Marmaray durdu 22 Mart 2017

Marmaray’da seferler durdu 22 Mart Çarşamba nedeni belli oldu. İstanbullular’a Marmaray şoku sabah saatlerinde. Marmaray seferleri arıza nedeniyle yaklaşık 1 saat yapılamadı.

Bu sabah yani 22 Mart Marmaray’da seferler durdu tam bir saat boyunca. Marmaray seferleri saat 07.15 sıralarında durdu. Yüksek gerilim hatlarında meydana gelen arıza nedeniyle seferlerin yapılamadığı öğrenildi. Marmaray sitesinden yapılan açıklamada da “seferlerimiz teknik bir arazı nedeniyle yapılamamaktadır” denildi.
Marmaray’ı kullanmak için istasyonlara gelenler beklemek zorunda kaldı. Arızanın giderilmesiyle seferler yaklaşık 1 saat sonra yapılmaya başlandı.

YOLCULAR KAPI ÖNLERİNDE BEKLEDİ

Marmaray’ı kullanacak İstanbullular kapı önlerinde bekledi. Yüksek gerilim hatlarında meydana gelen arıza nedeniyle seferlerin yapılamadığı öğrenildi. Arıza nedeniyle Yenikapı Marmaray istasyonu önünde vatandaşların beklediği görüldü. Annesinin ameliyatı için Anadolu Yakasına geçmek istediğini belirten vatandaş,’’ Bekliyoruz şuan için. Karşıya geçemedik. Yaklaşık 15 dakikadır buradayız. Saat 08.00’de açılacak diyorlar. Teknik bir arızadan dolayı seferlerin yapılamadığını söylüyorlar. Annem sabah ameliyat olacaktı. Ona yetişemeyecek olmam üzüyor’’ ifadelerini kullandı.
Seferlerin yapılamadığını ifade eden bir başka vatandaş ise,’’ İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Bu tarz problemler nadir yaşanıyordu. Bir arıza var ki seferler yapılamıyor. Arıza olduğunu ve beklememiz gerektiğini söylediler. Bekliyoruz şuan için’’ şeklinde konuştu.
Marmaray istasyonları yolcu girişlerine kapatılırken arızanın giderilmesi için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

 

İlginizi Çekebilir

Diyarbakır ve Mardin yangında ölenlerin sayısı

Diyarbakır ve Mardin yangında ölen 11 kişinin isimleri. Diyarbakır ve Mardin’de anız yangını sonrası en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting