Ana Sayfa / Yaşam / Sonsuz Aşk filmi 24 Mart’ta
FAHRİYE EVCEN-MURAT YILDIRIMFİLMİ

Sonsuz Aşk filmi 24 Mart’ta

Murat Yıldırım ile Fahriye Evcen’in başrol oynadığı Sonsuz Aşk filminin vizyon tarihi belli oldu. Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım’ın tutkulu iki aşığı canlandırdığı ‘Sonsuz Aşk’ filminin vizyon tarihi ve afişi belli oldu.

Sonsuz Aşk filmi 24 Mrat’ta vizyona giriyor. Murat Yıldırım ile Fahriye Evcen’in birlikte rol aldığı Sonsuz Aşk filminni konusu ve çekimlerinni yapıldığı yer bilgisi. Yılın en çok konuşulan isimlerinden Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım, tutku dolu bir aşk filmiyle beyazperdeye geliyor. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Sonsuz Aşk” filminin tüm detayları açıklandı.

İSTANBUL VE CUNDA’DA ÇEKİLDİ

Çekimleri geçtiğimiz yaz aylarında İstanbul ve Cunda’da gerçekleşen “Sonsuz Aşk” filmi, vizyon için gün saymaya başladı. Yapımcılığını TAFF’ın, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Akçay Katıksız’ın yazdığı “Sonsuz Aşk”‘ın afişi sosyal medya takipçilerinin ilgisine sunuldu.

MURAT ‘PROFESÖR’ OLUYOR

Filmde Fahriye Evcen; kardeşiyle kurduğu düzende, küçük mutluluklarla yaşamını renklendiren Zeynep karakterini canlandırırken, Murat Yıldırım ise işine bağlı, genç yaşta profesör olan cerrah Can karakteriyle izleyicisiyle buluşacak. İlk bakışta hiçbir ortak noktaları yokmuş gibi görünen, Can ve Zeynep beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına dahil olduklarında, aşılması zor engelleri de beraberinde getiren sonsuz bir aşkın içine düşerler.

24 MART’TA VİZYONA GİRİYOR

Oyuncu kadrosunda Fatih Al, Filiz Ahmet, Zeynep Özder, Nazlı Pınar Kaya ve Didem İnselel, Ege Aydan gibi isimleri barındıran Sonsuz Aşk filmi, 24 Mart’ta vizyona giriyor.

İlginizi Çekebilir

Diyarbakır ve Mardin yangında ölenlerin sayısı

Diyarbakır ve Mardin yangında ölen 11 kişinin isimleri. Diyarbakır ve Mardin’de anız yangını sonrası en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting