Ana Sayfa / Genel / Sosyal ağlar neden kapatıldı 23 Aralık

Sosyal ağlar neden kapatıldı 23 Aralık

Twitter, Facebook ve YouTube gibi sosyal ağlar dün geceden beri Türkiye’de açılmıyor nedeni ne? Twitkter neden çalışmıyor bilgisi. Sosyal ağlar IŞİD’in elindeki 2 Türk askeri görüntüleri nedeniyle mi kapatıldı sorusu. Dün geceden beri Twitter, Facebook ve Youtube gibi sosyal ağlara erişim sıkıntısı yaşanıyor. Sabah saatlerinde Facebook’a erişim sağlandı ancak diğer siteler için sıkıntı devam ediyor.

Türkiye’de sosyal ağlar IŞİD’in elindeki Türk askerleri görüntüsü nedeniyle mi kapatıldı sorusu.  Twitter, Facebook ve YouTube gibi sosyal ağlar kapandı mı neden erişim yok 23 Aralık sorusu. Türkiye Genelinde Sosyal Medya’ya erişim sıkıntıları baş gösterdi.  En çok kullanılan sosyal medya mecraları olan Facebook, Youtube, Twitter’a dün geceden beri erişim sağlanamıyor. Yaşanan sıkıntının nereden kaynaklandığı henüz netlik kazanmazken, kısıtlamanın saat 23:30’dan itibaren başladığı belirtiliyor.  Kısıtlama olup olmadığına yönelik resmi makamlardan henüz bir açıklama yapılmadı. Bazı kullanıcılar sosyal medyanın yanı sıra Google ve benzeri birçok siteye ulaşamadıklarını bildiriyor.

FACEBOOK AÇILDI AMA YOUTUBE VE TWITTER HÂLÂ KAPALI

Sabah saatlerinde facebook’a yönelik erişim sıkıntısı sona erdi. Ancak Youtube ve Twitter’a hâlâ erişim sağlanamıyor.  Herkes “Facebook neden açılmıyor? Facebook’a ne oldu? Facebook erişim yasağı mı var? Youtube’a girilemiyor. Youtube neden açılmıyor? Twitter’a erişim yasağı mı var?” gibi soruları soruyor.

İlginizi Çekebilir

Reisi için 1 günlük milli yas

Türkiye ölen İran Cumhurbaşkanı için 1 gülük milli yas ilan etti. mili yas nedir neden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting