Ana Sayfa / Gündem / Super Mario Run 15 Aralık’ta iPhone’da

Super Mario Run 15 Aralık’ta iPhone’da

iPhone ve iPad’da Super Mario Run 15 Aralık 2016’dan itibaren oynanmaya başlayacak. Super Mario Run android işlemcili cihazlarda ise 2017 yılı itibariyle oynanabilecek. En yeni ve en güncel popüler oyunlar artık akıllı cihazlarda cep telefonlarında oynanabiliyor. milyonlarca cep kullanıcısı en yeni ve en popüler oyunları indirerek oynamanın zevkine varıyor. 

15 Aralık itibariyle Super Mario Run iPhone‘larda oynanmaya başlayacak. Super Mario run en yeni versiyonu için şimdiden hile blunmaya çalışılıyor. bilgisayar ve akıllı cihaz mobil oyunlarında hile çok önemli bir enstrüman oldu oyuncular için. iPhone kullanıcılarının merakla beklediği Super Mario Run ile ilgili beklenen haber geldi. Super Mario Run’un iPhone’lara geleceği tarih yapımcı şirket tarafından resmen duyuruldu.

SUPER MARIO RUN MODLARI VE ÖZELLİKLERİ
Super Mario Run ücretsiz indirilebilecek ancak Türkiye’de henüz Türkçe dil seçeneği ile hizmete girmiyor. Super Mario Run 15 Aralık itibariyle iOS işletim sistemi ile çalışan cihazlarda (iPhone, iPad) oynanabilecek. Super Mario Run’da üç farklı mod yer alacak ve kullanıcılar bunları ücretsiz olarak oynayabilecek.Ancak oyunun Premium modeli için 9.99 dolar ücret ödemek gerekecek.
151 ülkede birden fazla dil seçeneği ile piyasaya sürülecek oyun için şimdilik Türkçe seçeneği sunulmuyor.
Super Mario Run’ın geçtiğimiz aylarda adeta bir fenomene dönüşen Pokemon GO’nun tahtını sallayıp sallayamayacağı ise şimdiden merak konusu.
Bir döneme damgasını vuran Pokemon GO, oyun dünyasına adım atar atmaz global bir fenomene dönüşmüş, oyunun popülaritesinin rüzgarı ile Nintendo’nun hisseleri 1983’ten beri en büyük günlük yükselişini göstermişti.
Super Mario Run’ın Google Play’de yerini alacak Android sürümünün ise 2017’de çıkması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Muhammed Muhbir neci, nereli ve kim?

Muhammed Muhbir aslen nereli, yaşı, eğitimi ve imdir bilgileri. İran geçici Cumhurbaşkanı Muhammed Muhbir hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting