Ana Sayfa / Manşet / Yeni ayakkabı almaya ne zaman gitmeli?

Yeni ayakkabı almaya ne zaman gitmeli?

Ayakkabı almaya ne zaman gitmeli, günün hangi saatlerinde ayakkabı alınmalı? Bu soru ilk başta garip gelebilir ancak, ayak rahatınız için ayakkabı almaya gitme zamanı önemlidir. Ayaklarımız gün boyu bizi taşıdığı için yorulur ve şişer. İşte tam da o zamanda ayakkabı almaya gidebilirsiniz. Çünkü böylelikle ayaklarınız için en sağlıklı ayakkabıyı alabilir. Sıkması ve vurmasının önüne geçebilirsiniz.

Yeni bir ayakkabı almak istiyorsunuz ancak alacağınız ayakkabının zevkini sürmeden ayaklarınızı sıkmasını ve vurmasını istemiyorsunuz. O zaman bilgikahini olarak hazırladığımız bu makalemiz tam size göre. Ayakkabı almaya olabildiğince geç gitmeye özen gösterin.Gün boyu yürümekten ve hareket etmekten ayaklarımız şişer ve bu da aslında yeni bir ayakkabı almak için enuygun zamandır.  Dememiz o ki, akşam seçilen bir ayakkabı size daha uygun olacaktır.

AYAKKABIDA RAHATLIK MI YOKSA GÖRÜNÜŞ MÜ?
SIK YAPTIĞIMIZ HATALARDAN BİRİ DE İSTEDİĞİMİZ BİR MODEL AYAKKABIYI BULDUĞUMUZDA HEMEN ALIRIZ. O ANDA DENEDİĞİMİZDE AYAĞIMIZA OLMUŞ GİBİ GÖRÜNSE DE BİR SÜRE SONRA SIKMASI VE DAR GELMESİ SORUNUNU YAŞARIZ. İŞTE BU SORUNU yaşamamak için ince eleyip sık dokumalı ve ayakkabı almaya özen göstermeliyiz.

Alacağımız ayakkabı işte kullanacaksak özellikle bayanlar çok yüksek topuk seçmemeli. Erkekler isi daha klasik bir model tercih edebilir ama hepsinden önemlisi ayağının rahat edeceği ayakkabıyı seçmeli. Kışlık ayakkabı almak ister isek eğer mümkünse ayakkabı almaya çift çorapla gidin. Bu sayede rahat ve ayağınızı sıkmayacak ayakkabıyı alabilirsiniz. Dost başa düşman ayağa bakar atasözünden de yola çıkarak hem kaliteli hem de rahat ayakkabı almaya özen gösterin. Bu ayakkabıları daha uzun süre kullanır hem de daha kaliteli ve daha şık görünürsünüz. Maddi durumunuza göre alabileceğiniz en kaliteli ayakkabıyı alın. Sizde ayakkabı alma ve seçme zamanı ile ilgili görüşlerinizi yazın.

İlginizi Çekebilir

Onur Akay darp edildi

Onur Akay’ı kim neden dövdü gündemdeki isim kim? kadir Doğulu Onur Akay’ı dövdürdü mü kim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting