Ana Sayfa / İlginç / Erdoğan Aktaş CNN Türk’den ayrıldı

Erdoğan Aktaş CNN Türk’den ayrıldı

Bora Bayraktar CNN Türk’ün başına getirildi, Erdoğan Aktaş CNN Türk’te işten çıkarıldı. Doğan Medya Grubu’nda satış sonrası işine son verilen önemli isimlerden biri de Erdoğan Aktaş oldu. 

CNN Türk’tea Erdoğan Aktaş görevden alındı ve yerine de Bora Bayraktar getirildi. Doğan Medya Grubu’nun Demirören Holding’e satılmasının ardından bir ayrılık daha yaşandı. CNN Türk Genel Müdürlüğü görevini yürüten Erdoğan Aktaş bu görevden alındı.
Doğan Medya Grubu’nun Demirören Holding’e satılmasının ardından grubun yayın organlarında tam anlamıyla bir deprem yaşanıyor. Hürriyet ve Kanal D’de peş peşe yaşanan ayrılık furyasına CNN Türk’te katıldı. Demirören grubu son olarak CNN Türk Genel Müdürü Erdoğan Aktaş ile yollarını ayırdı. Aktaş bu göreve 8 Aralık 2015 tarihinde getirilmişti.

YERİNE BORA BAYRAKTAR GETİRİLDİ
Aktaş’tan boşalan göreve ise Bora Bayraktar getirildi. Bayraktar, 25 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen medya kuruluşlarında görev yapmış, uluslararası haber tecrübesi olan, Türk dış politikası ve Ortadoğu sorunları üzerine uzmanlaşmış bir gazeteci ve akademisyen.

İlginizi Çekebilir

Robotun rubik küpü rekoru

Rubik Küpü en hızlı çözüm yolu artık ir robotta. Robot rubik küpünü rekor saniyede çözdü. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting